Korona oblała ostatni sprawdzian przed ligą

sobota, 06 lutego 2016 13:39 / Autor: Damian Wysocki

Piłkarze Korony Kielce przegrali ostatni mecz sparingowy przed wznowieniem rozgrywek ekstraklasy. Podopieczni Marcina Brosza na wyjeździe ulegli 4:1 drużynie Podbeskidzia Bielsko-Biała. Honorową bramkę dla „Żółto-czerwonych”  z rzutu karnego strzelił Rafał Grzelak.

Podbeskidzie Bielsko - Biała - Korona Kielce 4:1 (1:1)

Bramki: Chmiel (7’), Mójta (29’ k 35’ k), (57’ Demjan) - Grzelak (11’ k)

Podbeskidzie: Kaczmarek (46' Zubas) - Tarnowski (46' Adu), Piacek, Baranowski (46' Sokołowski), Mójta (71' Jaroch) - Deja (59' Bartlewski), Kowalski (68' Jonkisz), Kato (71' Tarnowski), Możdżeń (64' Kołodziej), Chmiel - Szczepaniak (57' Demjan).

Korona (I połowa): Trela - Rymaniak, Grzelak, Kwiecień, Sierpina - Pawłowski, Aankur, Marković, Cebula, Pilipczuk – Przybyła

Korona (II połowa): Małkowski - Gabovs, Dejmek, Wierchowcow, Sylwestrzak - Sekulski, Fertovs, Jovanović, Zając, Trafford – Cabrerra

Piłkarze Korony pierwszy mecz po zimowej przerwie w ekstraklasie rozegrają w poniedziałek, 15 lutego. Ich rywalem na wyjeździe będzie zespół Pogoni Szczecin.