KSZO postraszył GKS Tychy

wtorek, 28 września 2021 23:00 / Autor: Damian Wysocki

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski pożegnał się z rozgrywkami Fortuna Pucharu Polski. W środowym meczu 1/32 finału trzecioligowiec przegrał u siebie z pierwszoligowym GKS-em Tychy 1:2.

Podopieczni Rafała Wójcika prowadzili od 21. minuty, po tym jak kontratak wykończył Michał Nawrot.

GKS wyrównał w doliczonym czasie pierwszej połowy. Dośrodkowanie z rzutu rożnego wykończył Damian Nowak.

Przyjezdni objęli prowadzenie cztery minuty po wznowieniu. Na listę strzelców wpisał się Gracjan Jaroch.

W następnych fragmentach KSZO próbowało doprowadzić do wyrównania, jednak bezskutecznie.

W 1/16 finału Fortuna Pucharu Polski zobaczymy Koronę Kielce, która przed tygodniem wyeliminowała po dogrywce Wisłę Płock.