Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Mierzwa przejął rezerwy Korony. Zadebiutuje z wymagającym rywalem

sobota, 10 kwietnia 2021 08:20 / Autor: Damian Wysocki
Mierzwa przejął rezerwy Korony. Zadebiutuje z wymagającym rywalem
fot. Korona Kielce
Mierzwa przejął rezerwy Korony. Zadebiutuje z wymagającym rywalem
Damian Wysocki
Damian Wysocki

W trzecioligowych rezerwach Korony Kielce doszło do zmiany trenera. Z przyczyn osobistych z pracy zrezygnował Dariusz Kozubek. Jego miejsce – na razie tymczasowo – zajął Marek Mierzwa, pełniący funkcję koordynatora szkolenia młodzieży w „żółto-czerwonych” klubie. 

Dariusz Kozubek przeżył w ostatnich dniach wielką tragedię. W wieku 21 lat zmarła jego córka – Wiktoria. 46-latek zrezygnował z pełnionej funkcji. We wcześniejszych dwóch tygodniach nie prowadził już drużyny z powodu choroby. Zastępował go jego asystent – Mariusz Arczewski.

Na razie Marek Mierzwa objął rezerwy tymczasowo. Wszystko wskazuje na to, że taki stan potrwa jednak do końca sezonu. 

– To, czy trener Kozubek będzie kontynuował pracę na stanowisku trenera drużyny rezerw, a także ewentualna decyzja o tym, kto miałby go docelowo zastąpić, zostanie podjęta dopiero w przyszłym tygodniu – poinformowała Daria Wollenberg, rzeczniczka prasowa kieleckiego klubu.

Po 26. kolejkach Korona II Kielce zajmuje zagrożone spadkiem 19. miejsce w tabeli. Do bezpiecznej lokaty traci już siedem punktów. W niedzielę o godz. 12 podejmie na swoim stadionie trzecią Stal Stalową Wolę.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO