Korona przegrała z reprezentacją AFE

wtorek, 02 lipca 2019 17:02 / Autor: Damian Wysocki

Korona Kielce w swoim czwartym przedsezonowym sparingu przegrała z reprezentacją AFE 1:3. Hiszpańscy zawodnicy, którzy obecnie są bez klubów, prowadzenie objęli w 41. minucie. Dziesięć minut po zmianie stron do remisu doprowadził  Matej Puczko, który skutecznie wykorzystał rzut karny. Rywale zdołali jednak jeszcze dwa razy wpisać się na listę strzelców. Gino Lettieri, we wtorkowym meczu w Opalenicy, w większym wymiarze dał zaprezentować się kilku młodym zawodnikom.

Korona kolejny sparing podczas obozu zagra w sobotę, kiedy zmierzy się z Vitesse Arnhem – piątą ekipa ostatniego sezonu holenderskiej Eredivisie. Następnego dnia formę Korony sprawdzi pierwszoligowy GKS Tychy.

Korona Kielce – Reprezentacja AFE 1:3 (0:1)

Bramki: Puczko 56'k – Ruiz 41’, Pacheco 68’, Merchan 73’

Korona: Kukić – Szymusik (46’ Żyro), Pierzchała, Gnjatić, Bujak – Sewerzyński, Piróg (46’ Radin) – Puczko (63’ Arweladze), Skrzecz (74’ Dziwniel), Jukić (74’ Cebula) – Sowiński (46’ Szelągowski).

AFE: Montano (46’ Tejero) – Iglesias (46’ Ramirez), Momprevil (46’ Pacheto), Roman (46’ Inigo), Ruiz (46’ Lozano) – Miguel (46’ Montano), Alvarez (46’ Garcia) – Diaz (46’ Merchan), Martin (46’ Palacios), Fernand (46’ Egea) – Garcia (46’ Mendigutxia).