Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Targi Ślubne w Kielcach jeszcze w tym roku

wtorek, 27 września 2022 09:38 / Autor: Weronika Kępa
Targi Ślubne w Kielcach jeszcze w tym roku
Targi Ślubne w Kielcach jeszcze w tym roku
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Sala, oprawa muzyczna, fotograf, kościół, kwiaty, auto, kreacja i obrączki – to tylko kilka najważniejszych elementów, o których trzeba pamiętać, by zorganizować ślub i wesele marzeń. Jednak w mnogości kolorów, tkanin i propozycji łatwo się pogubić. Dlatego wcześniej warto zajrzeć na Targi Ślubne. W Kielcach, już tradycyjnie, odbędą się one pod koniec listopada.

Niektórzy jeszcze na długo przed zaręczynami dokładnie wiedzą, jak powinien wyglądać ten dzień. Inni gorączkowo szukają inspiracji, a organizacja przyjęcia ich przytłacza.

Bez względu na to czy należycie do pierwszej czy drugiej grupy, udział w Targach Ślubnych powinien stanowić dla was cenne doświadczenie, szczególnie jeśli planujecie ceremonię w 2023 roku. Bowiem podczas wydarzenia narzeczeni będą mogli zasięgnąć porady w różnorodnych kwestiach - od obrączek i kreacji, przez transport, aż po wystrój sali i oprawę muzyczną.

Targi Ślubne odbędą się 27 listopada w hali Targów Kielce (przy ulicy Zakładowej). Bilety można już kupować pod linkiem: https://www.targislubne.pl/kielce-bilety. Ich koszt to 20 złotych za osobę.

Póki co lista podwykonawców biorących udział w tegorocznej edycji wydarzenia nie jest jeszcze znana. Będziemy o niej informować na bieżąco.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO