Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Trwa Kiermasz Wielkanocny w Radiu eM Kielce

niedziela, 26 marca 2023 12:41 / Autor: Łukasz Czerwiak
Trwa Kiermasz Wielkanocny w Radiu eM Kielce
Trwa Kiermasz Wielkanocny w Radiu eM Kielce
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

„Poczuj Klimat Wielkiej Nocy” – pod takim hasłem gromadzimy się w niedzielę, 26 marca w siedzibie Radia eM Kielce. Na Kiermasz Wielkanocny w Radiu eM Kielce wspólnie z naszą redakcją zapraszają Manufaktura Pietraszki oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Belnie.

– Zapraszamy całe rodziny. Każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotowaliśmy warsztaty z lukrowania ciasteczek wielkanocnych z Manufakturą Pietraszki, warsztaty florystyczne z Kwiatową Pasją, a także zwiedzanie radia i możliwość debiutu antenowego dla chętnych – wymieniają organizatorzy. 

Ponadto, w programie znajdują się również bezpłatne świąteczne sesje zdjęciowe, pakowanie prezentów czy degustacja potraw z Koła Gospodyń Wiejskich w Belnie, w gminie Bieliny.

Na antenie Radia eM Kielce, trzy wspaniałe panie – Basia, Ruzia i Marzena opowiedziały o działalności Koła oraz o smakołykach, które można u nas skosztować.

– Przygotowaliśmy tradycyjny bigos, pierogi, chleb ze smalcem i szczypiorkiem. Zaś na słodko proponujemy sernik, rogaliki z budyniem oraz bułeczki z jagodami. Jeżeli ktoś chce zakosztować domowych smaków, to zapewniamy je my panie z KWG w Belnie – mówiła pani Basia Bęben, przewodnicząca Koła.

Posłuchaj rozmowy:

Wstęp na wydarzenie darmowy. Kiermasz potrwa do godziny 16.00.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO