Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Łowcy cieni „w akcji”. Zatrzymane cztery osoby

poniedziałek, 09 czerwca 2025 14:42 / Autor: Aleksandra Rękas
Łowcy cieni „w akcji”. Zatrzymane cztery osoby
Łowcy cieni „w akcji”. Zatrzymane cztery osoby
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Czterech mężczyzn ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości trafiło za kratki. Na celownik wzięli ich funkcjonariusze z Wydziału Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy, czyli świętokrzyscy „łowcy cieni”.

Działania mundurowych odbyły się w miniony weekend.

– W piątek zatrzymany został 42-letni kielczanin. Za przestępstwo znęcania w więziennej celi spędzi pół roku. W sobotę próg policyjnej jednostki w kajdankach na dłoniach przekroczył również inny 42-latek. On ma na swoim przestępczym koncie rozbój, za co przyjdzie mu „odpokutować” osiem miesięcy – mówi asp. sztab. Artur Majchrzak z zespołu prasowego świętokrzyskiej policji.

Z kolei wczoraj, 8 czerwca, policjanci odwiedzili dwóch braci: 35- i 36-latka.

– Mieszkańcy powiatu kieleckiego skazani zostali za udział w bójce lub pobiciu. Młodszy z mężczyzna trafił do więzienia na dwa lata, a jego o rok starszy brat w zakładzie penitencjarnym spędzi rok i dwa miesiące – dodaje policjant.

 

84-221348.jpg

Wesprzyj nas!
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO