Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Kilka miesięcy i znowu zmiana. Szef skautingu opuści Koronę

wtorek, 04 maja 2021 08:58 / Autor: Damian Wysocki
Kilka miesięcy i znowu zmiana. Szef skautingu opuści Koronę
Kilka miesięcy i znowu zmiana. Szef skautingu opuści Koronę
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Maciej Gil, dotychczasowy szef skautingu Korony Kielce, odejdzie z klubu. Według naszych informacji, strony uzgodniły warunki rozstania.

30-latek trafił do kieleckiego klubu w grudniu poprzedniego roku. Powierzono mu zadanie wzmocnienia pierwszej drużyny oraz wyszukiwanie utalentowanych graczy do zespołów młodzieżowych.

– Jestem przekonany, że wiedza, doświadczenie i pozytywna energia pana Macieja pomoże nam w realizacji wcześniej założonych celów. Chcemy budować profesjonalny klub – mówił wówczas prezes Łukasz Jabłoński.

Maciej Gil uczestniczył w przeprowadzeniu wszystkich zimowych transferów. Podczas prezentacji charakteryzował zawodników, mówiąc ile pozytywnego mogą wnieść do drużyny. Większość z nich nie spełniła jednak pokładanych nadziei. Z niektórymi klub chce rozstać się już po sezonie.

Władze „żółto-czerwonych” zdecydowały również o zakończeniu współpracy z Maciejem Gilem. Od kilku dni najważniejszą osobą w kontekście budowy drużyny jest Paweł Golański, który objął funkcję dyrektora sportowego.  

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO