Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Korona będzie mieć spersonalizowane dwa komplety strojów

czwartek, 17 czerwca 2021 10:39 / Autor: Damian Wysocki
Korona będzie mieć spersonalizowane dwa komplety strojów
fot. Mateusz Kaleta
Korona będzie mieć spersonalizowane dwa komplety strojów
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Piłkarze Korony Kielce będą grać przez najbliższe trzy lata w strojach 4F. – Moim zdaniem będzie to coś nowego, ale bardzo fajnego – mówi Daria Wollenberg, dyrektor ds. marketingu i komunikacji w kieleckim klubie.

Przez ostatnie cztery sezony „żółto-czerwoni” grali w strojach niemieckiej Pumy. Kilka dni temu klub ogłosił, że jego nowym sponsorem technicznym będzie marka 4F, którą kilka lat temu stworzył kielczanin Igor Klaja.

– To coraz mocniejsza marka.  Jej właściciel pochodzi z Kielc, co jest ważne pod względem regionalnym. Dla nas bardzo ważne, że koszulki i cały sprzęt, w którym będą trenować piłkarze, powstaje od A do Z w Polsce. To wyjątkowe, jeśli chodzi o sponsorów technicznych – wyjaśnia Daria Wollenberg.

Nowe koszulki Korony Kielce zostaną zaprezentowane 18 lipca podczas przedsezonowej prezentacji drużyny.

– Koszulki są ciągle dopracowywane. Moim zdaniem będzie to coś nowego, ale bardzo fajnego. Stroje domowe i wyjazdowe są spersonalizowane dla potrzeb klubu. Często te domowe są projektowane specjalnie dla drużyny, ale druga trafia już z katalogu. Nie zdradzimy żadnych szczegółów. Wzięliśmy jednak pod uwagę zdanie kibiców. Zobaczymy, jak spodoba się im finalny produkt – wyjaśnia dyrektor kieleckiego klubu.

Piłkarze Korony pierwsze zajęcia w strojach nowego partnera technicznego odbędą 1 lipca.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO