Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Korona rozpoczyna zgrupowanie. Ojrzyński zabrał młodego bramkarza

niedziela, 03 lipca 2022 12:05 / Autor: Damian Wysocki
Korona rozpoczyna zgrupowanie. Ojrzyński zabrał młodego bramkarza
Korona rozpoczyna zgrupowanie. Ojrzyński zabrał młodego bramkarza
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Od niedzieli piłkarze Korony Kielce będą trenować w Warce. Trener Leszek Ojrzyński zabrał na zgrupowanie 30 zawodników. W tym gronie znalazł się 19-letni bramkarz Rafał Mamla.

Młody golkiper trenuje od kilku dni pod okiem Jarosława Tkocza, nowego trenera bramkarzy kieleckiego klubu. Na obóz z drużyną pojechał również Łukasz Sierpina, który wraca po przerwie spowodowanej poważnym urazem nogi. Uniwersalny lewoskrzydłowy powinien wznowić już treningi z drużyną.

W kadrze zabrakło  Zvonimira Petrovicia, Artura Amrozińskiego i Miłosza Strzebońskiego, którzy mają trafić na wypożyczenia. W poniedziałek przygotowania z drugą drużyną rozpoczną Szymon Majewski, Kacper Bojańczyk i Dawid Lisowski. 

Korona będzie trenować w Warce do 9 lipca. Dzień wcześniej „żółto-czerwoni” rozegrają sparingowy dwumecz z Wisłą Płock. Tydzień później rozpoczną rywalizację w PKO BP Ekstraklasie od domowego starcia z Legią Warszawa.

KARDRA KORONY NA OBÓZ W WARCE:

Bramkarze: Konrad Forenc, Adrian Sandach, Marceli Zapytowski, Rafał Mamla.

Obrońcy: Roberto Corral, Piotr Malarczyk, Radosław Seweryś, Adrian Danek, Grzegorz Szymusik, Sasa Balić, Kyrło Petrow, Mario Zebić

Pomocnicy: Jacek Podgórski, Jakub Łukowski, Dalibor Takac, Jacek Kiełb, Łukasz Sierpina, Janusz Nojszewski, Dawid Błanik, Marcin Szpakowski, Adam Deja, Filipe Oliveira, Oskar Sewerzyński, Luka Zarandia, Miłosz Trojak, Jakub Górski

Napastnicy: Adam Frączczak, Bartosz Śpiączka, Hubert Szulc, Jewgienij Szykawka

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO