Łukasz Woźniak trzeci w Biegu Niepodległości w Warszawie!

piątek, 11 listopada 2016 13:09 / Autor: Damian Wysocki

Łukasz Woźniak reprezentujący Kielecki Klub Lekkoatletyczny zajął 3. miejsce w XXVIII Biegu Niepodległości w Warszawie. Pochodzący ze Strawczyna, 26 - letni biegacz dziesięciokilometrową trasę pokonał w czasie 32:19.

Najszybszy w największym biegu niepodległościowym w Polsce okazał się Maciej Bandurek (30:53). Za jego plecami uplasował się Norbert Piekielny (31:26), a podium zamknął Łukasz Woźniak (32:19).

Wśród kobiet triumfowała Anna Łapińska. Wysokie miejsce zajęła studentka Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach - Sabina Jarząbek, która do mety dobiegła na dziewiątym miejscu.

XXVIII Bieg Niepodległości w Warszawie ukończyło 10679 osób.

W niedzielę, 13 listopada odbędzie się Kielecki Bieg Niepodległości, o którym więcej można przeczytać - TUTAJ

Tag: Bieganie