Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Jednosczdrowie3

SPORT

Piąty trening „Kieleckiego Biegacza”

wtorek, 15 września 2015 11:30 / Autor: Damian Wysocki
Piąty trening „Kieleckiego Biegacza”
Piąty trening „Kieleckiego Biegacza”
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Treningowa akcja „Kieleckiego biegacza” nabiera rozpędu. W najbliższą środę na Rynku odbędą się już piąte grupowe zajęcia. Synoptycy zapowiadają dobrą pogodę, dlatego warto wykorzystać ostatnie ciepłe dni i zacząć swoją sportową aktywność!

Trening Kieleckiego Biegacza to cykl regularnych spotkań biegowej społeczności Kielc. Są to ogólne zajęcia sportowe i marszobiegi dla początkujących oraz wspólna przebieżka na dystansie 10 kilometrów dla zaawansowanych. Na zajęciach nie brakuje również wielu porad z zakresu prawidłowego żywienia czy fizjoterapii.

Na dotychczasowych zajęciach pojawiała się ponad pięćdziesięcioosobowa grupa biegaczy – zarówno tych początkujących, jak i nieco bardziej zaawansowanych.

Na najbliższych zajęciach rozgrzewkę poprowadzi trener personalny Marta Trzpiot. Później uczestnicy według stopnia swojego zaawansowania trafią do grup i razem w odpowiednio dostosowanym tempie pokonają określoną trasę. 

Zajęcia rozpoczynają się o 19. Miejscem zbrórki jest kielecki Rynek!

Tradycyjnie po treningu przeprowadzona zostanie mała loteria wśród uczestników. Patronami wydarzenia są Wojewoda Świętokrzyski i Prezydent Miasta Kielce oraz Radio eM Kielce.

Rozmowa z członkami grupy „Kielecki biegacz” dostępna jest TUTAJ.

Więcej informacji o grupie "Kielecki Biegacz" oraz ich treningach znajdziecie na stronie internetowej: http://www.kieleckibiegacz.pl/

Tag: Bieganie
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO