Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

SPORT

Podgórski: Kolejny raz tracimy punkty we frajerski sposób

sobota, 23 października 2021 19:06 / Autor: Damian Wysocki
Podgórski: Kolejny raz tracimy punkty we frajerski sposób
Podgórski: Kolejny raz tracimy punkty we frajerski sposób
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Po słabej grze Korona Kielce wywiozła punkt z terenu ostatniego Górnika Polkowice. – Po raz kolejny tracimy punkty we frajerski sposób – powiedział Jacek Podgórski, skrzydłowy „żółto-czerwonych”.

Podopieczni Dominika Nowaka rozegrali bardzo słabą pierwszą połowę, po której w pełni zasłużenie przegrywali 0:1. W drugiej długo mieli problemy ze sforsowaniem obrony. Udało im się odwrócić losy pojedynku, w czym pomogła im czerwona kartka dla rywali. W doliczonym czasie gry gospodarze zdobyli jednak gola na 2:2.

– W pierwszej połowie nie realizowaliśmy założeń, które sobie założyliśmy. Byliśmy mało zdecydowani. Brakowało dokładności i konkretów z przodu. Nie możemy też tracić w ten sposób: tuż przed zejściem do szatni i po rożnym – tłumaczył Jacek Podgórski.

– W drugiej połowie podnieśmy się. Zaczęło to fajnie wyglądać. Pech w doliczonym czasie. Ciężko coś powiedzieć. Po raz kolejny tracimy punkty we frajerski sposób. W takich momentach musimy utrzymać piłkę wyżej, bo gramy w przewadze jednego zawodnika – wyjaśniał skrzydłowy „żółto-czerwonych”.

Dla Korony to szósty kolejny mecz bez wygranej.

– Musimy mieć więcej wiary we własne możliwości. Widać, że potrafimy. Na pewno nie brakuje nam chęci. Musimy dążyć do strzelenia bramki – przekonywał Jacek Podgórski.

W następnej kolejce, w najbliższy piątek, Korona podejmie na swoim stadionie Odrę Opole.

fot. Grzegorz Ksel (CKsport.pl

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO