Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Porażka Sandry Drabik w Sofii

środa, 24 lutego 2021 09:52 / Autor: Damian Wysocki
Porażka Sandry Drabik w Sofii
Porażka Sandry Drabik w Sofii
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Sandra Drabik z SK Kickboxing Kielce szybko pożegnała się z mocno obsadzonym turniejem „Strandja” w Sofii. W 1/8 finału przegrała jednogłośnie na punkty z doświadczoną reprezentantką gospodarzy – Stoyką Krastevą.

– To nie moja ręka powędrowała do góry. Przeciwniczka okazała się lepsza w starciu, które stało na wysokim poziomie. Wiem, że może to dziwnie zabrzmi, ale mimo przegranej, jestem zadowolona. Wykonałam plan, który sobie założyłam. Zmieniłam taktykę i umiałam ją wprowadzić w życie. Małe detale zaważyły, ale zobaczyłam, co chciałam. Po to właśnie są starty kontrolne. Moim celem wciąż jest zakwalifikowanie na Igrzyska Olimpijskie – napisała w swoich mediach społecznościowych Sandra Drabik.

Dla kielczanki była to pierwsza walka od dłuższego czasu. 33-latka przygotowuje się do wznowienia turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich. Od wywalczenia „przepustki” do Tokio dzieli ją tylko jedna walka. W ćwierćfinale europejskiego turnieju ma zmierzyć się z  Brytyjką Charley Davison. Kwalifikacje zostaną wznowione na początku czerwca.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO