Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Final4 2023 SPORT

SPORT

Śpiączka odpoczął od gry. „Ma kilka dni, aby przemyśleć pewne rzeczy”

sobota, 18 lutego 2023 17:41 / Autor: Damian Wysocki
Śpiączka odpoczął od gry. „Ma kilka dni, aby przemyśleć pewne rzeczy”
Śpiączka odpoczął od gry. „Ma kilka dni, aby przemyśleć pewne rzeczy”
Damian Wysocki
Damian Wysocki

Bartosz Śpiączka jest zdrowy, ale nie znalazł się w kadrze Korony Kielce na spotkanie z Lechią Gdańsk. Wszystko wskazuje na to, że między nim a sztabem szkoleniowym doszło do konfliktu. – Bartek ma kilka dni, aby przemyśleć pewne rzeczy – powiedział Kamil Kuzera na pomeczowej konferencji.

„Żółto-czerwoni” wygrali 1:0, czym zbliżyli się do bezpiecznej strefy. Bartosz Śpiączka nie znalazł się w meczowej dwudziestce. Ostatnio musiał pogodzić się z rolą rezerwowego. Jego gra pozostawiała wiele do życzenia. Z tego, co udało nam się ustalić w ostatnich dniach jego zachowanie wpływało negatywnie na zespół. Trener Kamil Kuzera nie chciał szeroko komentować tej sprawy podczas konferencji prasowej

– Bartek dostał od nas kilka dni wolnego. Ma czas, aby przemyśleć pewne rzeczy. W poniedziałek rano jesteśmy umówieni na rozmowę, po której wiele się wyjaśni. Chciałbym wszystko uciąć. Daliśmy sobie chwilę, aby poukładać pewne sprawy – wyjaśniał Kamil Kuzera.

Bartosz Śpiączka trafił do Korony przed tym sezonem z Górnika Łęczna za 300 tysięcy złotych. Zaczął dobrze. Szybko strzelił cztery bramki, ale ostatnią z nich pod koniec sierpnia. Po październikowej chorobie nie może odnaleźć formy. Czy istnieje możliwość, że napastnik opuści Koronę w zimowym okienku transferowym?

– Pomidor – zakończył Kamil Kuzera.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO