Stella trzecią drużyną w Polsce

poniedziałek, 04 października 2021 12:57 / Autor: Damian Wysocki

Męska ekipa Stelli Kielce zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej drużynowych mistrzostw Polski.

Zespół w składzie Tomasz Przepióra, Mateusz Bucki i Wiktor Dziedzic zajął trzecie miejsce w czwartej rundzie łuczniczej ekstraklasy, która w miniony weekend odbyła się w Żywcu. Zdobyte punkty pozwoliły na utrzymanie medalowej pozycji.

”Najniższy stopień podium nie jest bez wątpienia szczytem naszych ambicji, dlatego do następnego sezonu przystąpimy podwójnie zmotywowani”, napisano na facebookowej stronie kieleckiego klubu.

W rozgrywkach o Puchar Polski trzecią lokatę w klasyfikacji generalnej zajął Mateusz Bucki.

Przed zawodnikami Stelli ostatnie starty w sezonie letnim. Starsi łucznicy przygotowują się do Międzynarodowego Turnieju o Złotą Ciupagę Góralską, młodsi za kilka dni będą rywalizować w zawodach o Złoty Liść Jesieni. Sezon tradycyjnie zwieńczy Turniej o Złotą Kaszankę.