Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

BIZNES

Kompendium wiedzy o biurach serwisowanych - ceny, warunki, dla kogo? Materiał partnera

poniedziałek, 25 marca 2019 13:34 / Autor: Beata Kwieczko
Kompendium wiedzy o biurach serwisowanych - ceny, warunki, dla kogo? Materiał partnera
Kompendium wiedzy o biurach serwisowanych - ceny, warunki, dla kogo? Materiał partnera
Beata Kwieczko
Beata Kwieczko

W obecnych czasach działa coraz więcej małych firm. Niestety nie każda z nich może sobie pozwolić na wynajem pomieszczeń na urządzenie biura, ponieważ nie dysponuje odpowiednimi funduszami. Na szczęście na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które pomogą uporać się z tym problemem. Jednym z nich są biura serwisowane, ale nie każdy wie, czym one tak właściwie są. Co więc warto wiedzieć na ich temat?

Czym są biura serwisowane?

Biura serwisowane w Polsce występują pod kilkoma nazwami i warto znać je wszystkie, aby w każdej chwili wiedzieć z czym mamy do czynienia. Tak więc możemy usłyszeć określenia takie jak centrum biznesowe, biuro zarządzane oraz biuro pod klucz. Terminy te bywają stosowane zamiennie. Jednak czym właściwie jest biuro serwisowane? Firmy świadczące usługi w tym zakresie, najczęściej wynajmują piętro w całym budynku lub jego większą część. Następnie wynajmowane powierzchnie przygotowują na powierzchnię biurową z kompletnym pakietem usług. Dzięki takiej procedurze mogą zaoferować najemcom elastyczne warunki umów. Firmy znajdujące w danym budynku składają się na opłaty za usługi oferowane w biurach serwisowanych, co znacząco obniża koszty wynajmu.

Warunki wynajmu biur serwisowanych

Oferta biur serwisowanych jest skierowana przede wszystkim do osób, które potrzebują gotowego miejsca pracy. Zazwyczaj dotyczy to niewielkich firm z krótkim stażem, np. start-upów. Takie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na wysokie koszty, a chcą świadczyć swoim klientom najlepsze usługi. Niewielkie firmy najczęściej potrzebują kompleksowo wyposażonej powierzchni biurowej od razu po wprowadzeniu i nie mają czasu na urządzanie miejsc pracy. Biura serwisowane to również doskonała opcja dla oddziałów dużych zamiejscowych lub zagranicznych firm, które potrzebują odpowiedniego miejsca na przygotowanie projektu w konkretnej lokalizacji.

4 800x333

Ceny biur serwisowanych

Ceny wynajmu biur serwisowanych są bardzo zróżnicowane. Wszystko zależy od tego, ile pomieszczeń zamierzamy wynająć oraz na jakich usługach nam zależy. Podstawowe pakiety zazwyczaj mieszczą się w granicach 800-2000 zł. Konkretna cena zależy od standardu biura oraz jego lokalizacji. Biura serwisowane w doskonałej lokalizacji możemy znaleźć na https://www.omnioffice.pl/biura-serwisowane/.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO