Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

BIZNES

Ranking Inwestycji w Kielcach - który projekt zwyciężył?

czwartek, 12 grudnia 2019 09:41 / Autor: Radio eM
Ranking Inwestycji w Kielcach - który projekt zwyciężył?
Ranking Inwestycji w Kielcach - który projekt zwyciężył?
Radio eM
Radio eM

Kielce to nie tylko stolica województwa świętokrzyskiego, ale również miasto łączące w sobie tradycję i nowoczesność. Innowacyjne projekty deweloperskie, jakie ostatnimi czasy powstają w tym regionie, zdają się to potwierdzać. Niegdyś niedoceniane, dziś coraz bardziej zyskują na znaczeniu. Atrakcyjne położenie, niski poziom bezrobocia, dynamiczny rozwój miasta - wszystkie te czynniki sprawiają, że Kielce od wielu lat postrzegane są jako idealne miejsce do życia.

Kielce - miasto inwestycji

Doskonałe położenie w Górach Świętokrzyskich, w obrębie pasma Kadzielniańskiego i Dymińskiego sprawia, że miasto wciąż zyskuje na popularności nie tylko pod względem turystycznym. Duża liczba terenów zielonych i rezerwatów przyrody (m.in. Kadzielnia, Karczówka, Ślichowice, część Chęcińsko-Kieleckiego Parku Krajobrazowego), a także szlaków turystycznych zachęca do pieszych wędrówek i rekreacji w bliskim sąsiedztwie natury. Stosunkowo niska stopa bezrobocia, dobrze rozwinięta sieć komunikacyjna, handlowa, usługowa oraz rozrywkowa - zachęcają przyszłych mieszkańców do zakupu nieruchomości w powiecie kieleckim. Wysoką atrakcyjność regionu dostrzegają także deweloperzy, których innowacyjne projekty nieustannie zasługują na uznanie. Jakie inwestycje mieszkaniowe w Kielcach zwyciężyły w Rankingu Najlepszych Inwestycji? Sprawdź koniecznie.

Najlepsze inwestycje w Kielcach - III kwartał 2019

Firmy deweloperskie dostrzegają duży potencjał miasta, realizując nowe inwestycje  w Kielcach- zarówno w centrum, jak i na obrzeżach. Zauważalnym trendem jest zwrócenie uwagi na komfort i potrzeby mieszkańców. Nieruchomości budowane są w atrakcyjnych lokalizacjach, z dogodnym dostępem do infrastruktury, w otoczeniu zieleni. Funkcjonalne układy pomieszczeń, przestronne metraże i wysoki standard wykończenia - to już niemal standard kieleckich inwestycji. Które projekty w III kwartale 2019 roku cieszyły się  największą popularnością w Kielcachi najbardziej wpisały się w oczekiwania nabywców? Lotnicza Ekoparkrealizowana przez Eco-Invest Sp.z o.o. to projekt, który zajął pierwsze miejsce. Wielofunkcyjny kompleks budynków idealnie wpisuje się w okoliczną architekturę, a nowoczesne rozwiązania, jak duże przeszklenia okienne czy schody tłumiące kroki, z pewnością docenią przyszli mieszkańcy. Na uwagę zasługuje również Osiedle Lecha, oferowane przez Spółdzielnię Mieszkaniową “Słoneczna”. Lokale o powierzchni od 49 do 67 metrów kwadratowych zaprojektowano w taki sposób, aby stwarzały duże możliwości aranżacyjne. Podium zamyka Patio Vita Etap I (Zegnańska 84 - “Nowa Inwestycja” Sp. z o.o. Sp. k.). Komfortowo skomponowane wnętrza, dobra jakość wykończenia i nowoczesna architektura osiedla - zagwarantowały inwestycji pewne, trzecie miejsce.

Konkurencja na kieleckim rynku nieruchomości jest duża. Stolica województwa świętokrzyskiego nieustannie przyciąga nowych inwestorów, a budowane osiedla oferują szereg udogodnień dla mieszkańców. To właśnie dlatego warto na bieżąco śledzić wyniki plebiscytu. Są one przydatne zarówno dla poszukujących własnego “M”, jak i deweloperów.

Materiał przygotowany przez eksperta portalu RynekPierwotny.pl  

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO