Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Czym kierować się, wybierając kubek reklamowy? Materiał partnera

piątek, 09 kwietnia 2021 15:56 / Autor: Maria Ołubiec
Czym kierować się, wybierając kubek reklamowy? Materiał partnera
Czym kierować się, wybierając kubek reklamowy? Materiał partnera
Maria Ołubiec
Maria Ołubiec

Wysokiej jakości materiały promocyjne mogą zapewnić Ci zainteresowanie potencjalnych klientów, tak samo jak słaba reklama działa zniechęcająco. Dlatego tak ważne jest to, abyś wiedział, jak wybrać odpowiedni kubek reklamowy. W ten sposób pokażesz, jak zależy Ci na odbiorcach, a zarazem wykażesz się sporym zaangażowaniem – klienci naprawdę to lubią. Sprawdź zatem, według jakich zasad warto wybierać kubki reklamowe!

Dlaczego ważny jest wybór odpowiedniego kubka promocyjnego?

Pamiętaj o tym, że wszelkiego rodzaju gadżety promocyjne mają nie tylko przyciągać uwagę odbiorców, ale również uosabiać Twoją firmę. Dlatego wtedy, gdy zdecydujesz się na produkty słabej jakości, to wręcz nie możesz oczekiwać tego, że odbiorcy chętnie skorzystają z Twojej oferty. Dużo skuteczniejszym rozwiązaniem będą kubki reklamowe od videodruk.pl. Przede wszystkim ze względu na solidne wykończenie, trwałość oraz ciekawy wygląd. 

Czym powinien wyróżniać się kubek z nadrukiem?

Dopasowany nadruk

Zwróć uwagę na to, że ostateczny wygląd kubka reklamowego to jeden z najważniejszych elementów, który decyduje o tym, czy odbiorcy spodoba się to naczynie. Dlatego zadbaj o ciekawą grafikę, skutecznie przyciągającą wzrok. Poza tym pomocne okażą się nadruki – na froncie kubka koniecznie dodaj nazwę Twojej firmy razem z logo. Dzięki temu będziesz towarzyszyć odbiorcom podczas porannej kawy czy przerwy w pracy. Ciekawym rozwiązaniem są też inspirujące napisy bądź po prostu motto Twojej firmy. 

Wyraziste kolory

Nie tylko przemyślane nadruki są ważne w przypadku kubków reklamowych. Koniecznie zwróć też uwagę na kolorystykę takich naczyń. Najlepiej sprawdzą się barwy Twojej firmy – dzięki temu zyskasz gadżet spójny z identyfikacją wizualną. Wtedy masz jeszcze większe szanse na zaistnienie w świadomości odbiorców.

Trwały nadruk

Pamiętaj o tym, jak ważne jest to, żeby nadruk na kubku reklamowym był naprawdę trwały. W ten sposób udowodnisz odbiorcom, że dbasz o każdy detal, a jednocześnie przykładasz dużą wagę do wysokiej jakości. Dlatego koniecznie wybieraj produkty od sprawdzonych producentów, którzy zapewniają trwały nadruk. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO