Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Wyciskarka do soków - jak wybrać odpowiednie urządzenie? Materiał partnera

piątek, 18 czerwca 2021 16:18 / Autor: Radio eM
Wyciskarka do soków - jak wybrać odpowiednie urządzenie? Materiał partnera
Wyciskarka do soków - jak wybrać odpowiednie urządzenie? Materiał partnera
Radio eM
Radio eM

Świeży, robiony w domu sok owocowo-warzywny ma niezastąpiony smak, a dodatkowo stanowi bogate źródło cennych witamin i minerałów. Wybór odpowiedniego urządzenia do robienia świeżych soków nie jest taki oczywisty - w sklepach możemy obecnie spotkać różnorodne wyciskarki do soków (m.in. wysokiej jakości wyciskarka Kuvings) o odmiennych parametrach.

W artykule przedstawiliśmy szczegółowo, na jakie kryteria należy zwrócić uwagę, szukając najlepszego rozwiązania dla siebie. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym wskazówkom każdy znajdzie idealne urządzenie, dostosowane do indywidualnych potrzeb. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Na jakie parametry zwracać uwagę?

Najważniejszą kwestią jest moc - do miękkich owoców w zupełności wystarczy od 100 do 150 W. Jeżeli jednak planuje się wyciskanie również soku także z selera, buraka, marchewki, warto wówczas zainwestować w urządzenie o większej mocy 200 W lub więcej. Kolejną kwestią jest wielkość otworu wlotowego - im większy, tym wyciskanie będzie szybsze, efektywniejsze, a przede wszystkim wygodniejsze. Można zwrócić też uwagę na to, czy urządzenie posiada wbudowany pojemnik na miąższ - im większy, tym rzadziej będzie trzeba go opróżniać. Wyciskarka Kuvings będzie idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którym zależy na efektywnej pracy urządzenia, a dodatkowo doceniają nowoczesny design. Szukając odpowiedniego modelu dla siebie, warto zapoznać się szczegółowo z ofertą wyciskarek Kuvings - ze względu na szeroki wybór modeli, każdy znajdzie z pewnością coś dla siebie. 

Naturalne soki - sposób na dietę pełną witamin!

Nasz sposób odżywiania ma niebagatelny wpływ na nasz wygląd, samopoczucie i ogólny stan zdrowia. Aby w naszej codziennej diecie nie zabrakło niezbędnych mikro- i makroelementów warto wzbogacać swoją codzienną dietę o świeże soki. Witaminy, antyoksydanty czy błonnik to tylko niektóre z zawartych w nich cennych substancji. Ich regularne picie pozwala naturalnie wzmocnić odporność, skutecznie pozbyć się toksyn z organizmu, zwiększyć metabolizm, poprawić jakość skóry i włosów, zwiększa nawodnienie, a także daje więcej energii na co dzień. Warto wprowadzić je do swojego jadłospisu i samodzielnie wyciskać soki owocowo-warzywne, aby mieć pewność o ich świeżości oraz pożądanych składzie. Wyciskarka Kuvings świetnie sprawdzi się w każdym domu. Firma stawia na innowacyjne rozwiązania i słyną z produkcji wyciskarek wolnoobrotowych z dużym wlotem na świeże owoce i warzywa. Bez wątpienia wyciskarki Kuvings cieszą się niesłabnącą popularnością i nadal zyskują coraz to szersze grono zwolenników wśród osób, które chcą dbać o zdrową dietę bogatą w witaminy i minerały.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO