Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Dom Środowisk Twórczych zaprasza na III Internetowy Festiwal Piosenki Uziemionej

wtorek, 30 marca 2021 15:42 / Autor: Adrianna Linertowicz
Dom Środowisk Twórczych zaprasza na III Internetowy Festiwal Piosenki Uziemionej
Dom Środowisk Twórczych zaprasza na III Internetowy Festiwal Piosenki Uziemionej
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Śpiewasz? A może grasz na instrumencie? Jeszcze tylko do jutra (środa, 31 marca) można zgłosić się do trzeciej edycji Internetowego Festiwalu Piosenki Uziemionej DOMÓWKA 2021, który organizuje kielecki Dom Środowisk Twórczych.

Wydarzenie potrwa trzy dni, od poniedziałku 19 kwietnia do środy 21 kwietnia. Przez pierwsze dwa dni (19-20 kwietnia) będzie można zobaczyć i posłuchać piosenek w wykonaniu uczestników Przeglądu. Utwory zostaną wykonane w warunkach domowych, specjalnie z myślą o Festiwalu. Zostaną poddane ocenie przez profesjonalnie jury, ale również internauci będą mieli możliwość oddawania głosów na swoich faworytów za pośrednictwem Facebooka. Wyłoniony zwycięzca otrzyma Nagrodę Publiczności.

Tradycyjnie, Festiwal poprowadzą Andrzej Janeczko (Trzeci Oddech Kaczuchy) i Jarek Foka Bukowski.

W środę, 21 kwietnia, trzeciego dnia Festiwalu, zostaną ogłoszone wyniki konkursu DOMÓWKI, a o godzinie 21 zagrają laureaci oraz zaproszeni goście.

A co należy zrobić, aby wziąć udział w DOMÓWCE?

Wystarczy w warunkach domowych nagrać (najlepiej na telefon) wykonaną przez siebie piosenkę turystyczną lub „z krainy łagodności”. Można to zrobić samemu lub z rodziną i przyjaciółmi. Następnie należy wejść na tę stronę internetową, wypełnić formularz i przesłać nagranie w formie video wraz ze swoim zdjęciem (lub grupowym, jeśli więcej osób brało udział w wykonywaniu utworu). Potem trzeba poczekać na decyzję Komisji Artystycznej, czy przesłane nagranie zostało zakwalifikowane.

Organizatorzy proszą o to, by nie korzystać z playbacków i pół-playbacków, a także o to, by na filmie było widać, jak śpiewacie.

Na Wasze zgłoszenia czekają jeszcze do jutra (środa, 31 marca), do godziny 23:59.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO