Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

KULTURA

Coś dla dzieci: konkurs "Kielce - moje miasto w 2021 roku"

wtorek, 22 grudnia 2020 09:13 / Autor: Adrianna Linertowicz
Coś dla dzieci: konkurs "Kielce - moje miasto w 2021 roku"
Coś dla dzieci: konkurs "Kielce - moje miasto w 2021 roku"
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Zastanawialiście się już, jak będzie wyglądało nasze miasto w nadchodzącym roku? Urząd Miasta zaprasza dzieciaki do udziału w konkursie plastycznym, który polega na przedstawieniu wizji Kielc w 2021 roku.

Konkursowe zadanie polega na własnoręcznym wykonaniu pracy plastycznej w formacie A3 (297x420 mm). Tematem jest artystyczna wizja tego, jak według uczestnika powinno wyglądać nasze miasto w 2021 roku. Praca może być przygotowana przy pomocy pasteli, farb lub kredek. Na ocenę wpływ będzie miała między innymi kreatywność oraz oryginalność w podejściu do tematu, a także walory artystyczne - technika wykonania, kompozycja, itd.

Przygotowaną pracę należy sfotografować, a zdjęcie przesłać na adres: marketing@um.kielce.pl.

Konkurs uwzględnia trzy kategorie wiekowe: dzieci w wieku przedszkolnym, dzieci z klas I-III szkoły podstawowej oraz dzieci z klas IV-VIII szkoły podstawowej.

Każdy uczestnik konkursu może zgłosić tylko jedną propozycję. Prace trzeba przesłać do 20 stycznia 2021 roku. Należy do nich dołączyć wypełnione i podpisane przez rodziców lub opiekunów prawnych skany stosownych dokumentów, które są dostępne na stronie internetowej organizatora konkursu.

Więcej informacji, a także regulamin konkursu i załączniki  można znaleźć tutaj.

Wyniki zostaną ogłoszone do 30 stycznia przyszłego roku.

Zapraszamy do nas

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO