Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

KULTURA

Nowe talenty poszukiwane. WDK zaprasza na przesłuchania

wtorek, 31 sierpnia 2021 11:46 / Autor: Adrianna Linertowicz
Nowe talenty poszukiwane. WDK zaprasza na przesłuchania
Fot. pexels.com
Nowe talenty poszukiwane. WDK zaprasza na przesłuchania
Fot. pexels.com
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Masz zdolności wokalne? A może chcesz spróbować swoich sił na scenie jako aktor? Wojewódzki Dom Kultury zaprasza na przesłuchania do Studia Wokalnego oraz do Studia Teatralnego LS.

W Studiu Wokalnym Wojewódzkiego Domu Kultury Kielcach rozpoczyna się nowy sezon artystyczny 2021/2022. Chętni będą mogli sprawdzić w praktyce swoje predyspozycje wokalne, a także porozmawiać z nauczycielem śpiewu o doskonaleniu swoich umiejętności.

– Zapraszamy do udziału w zajęciach studia. W programie przewidzieliśmy między innymi naukę emisji głosu, dykcji, interpretacji tekstu, prezentacji na scenie i doboru repertuaru. Przesłuchania będą odbywać się we wrześniu – zachęca Agnieszka Soboń, kierownik działu marketingu i promocji Wojewódzkiego Domu Kultury.

Pod okiem profesjonalnego instruktora śpiewu, Radosława Pacha, młodzież będzie miała możliwość szlifowania swoich umiejętności.

Przesłuchania do Studia Wokalnego WDK odbędą się 1, 7 i 8 września, o godzinie 16:30. Dodatkowe informacje i zapisy pod numerem telefonu: 509 801 321.

Jest także propozycja dla aspirujących aktorów. Ruszył nabór w Studiu Teatralnym LS.

– Studio Teatralne Lecha Sulimierskiego działa od 1990 roku. Jego pomysłodawcą i prowadzącym niezmiennie jest Lech Sulimierski, aktor, pedagog i wychowawca wielu pokoleń aktorów. Duża grupa osób z tego studia działa obecnie profesjonalnie – mówi Agnieszka Soboń.

– W naborze mogą wziąć udział dzieci, młodzież oraz studenci – dodaje.

Program zajęć w Studiu Teatralnym LS zawiera:

- podstawy  gry aktorskiej i ruchu scenicznego

- słowo i muzyka

- udział w ciekawych wydarzeniach teatralnych

Zainteresowanych udziałem w zajęciach WDK zaprasza w każdy wtorek oraz piątek, w godzinach od 16 do 18. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 795 172 901.

studio wokal

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO