Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Brak planów na weekend? Oto kilka propozycji

piątek, 01 lipca 2022 09:09 / Autor: Dominika Skowron
Brak planów na weekend? Oto kilka propozycji
Brak planów na weekend? Oto kilka propozycji
Dominika Skowron
Dominika Skowron

Weekend w mieście obfituje w wiele ciekawych wydarzeń. Koncerty, kino letnie i wiele innych sprawią, że z pewnością nikt nie będzie narzekał na nudę. 

Bieg Spartakusa 

Sobota, 2 lipca, godzina 10, Hala Legionów. Uczestnicy mają do wyboru kilka tras: ELITE i OPEN, trasy liczące 10 - 12 km, OPEN 6 km, KIDS - 1 km. Zapisy i szczegóły dotyczące opłat startowych na stronie: http://www.zapisy.maratonczykpomiarczasu.pl/pl/bieg-spartakusa2022 

Pokaz filmowy na świeżym powietrzu 

Sobota, 2 lipca, godzina 20.30, ul. Romulada 2. Kino plenerowe to nie lada frajda. Wygodne leżaki i filmy na wielkim, dmuchanym ekranie. Kino letnie działa we wszystkie lipcowe weekendy. Wstęp bezpłatny. 

https://www.kck.com.pl/casper

Koncert na Zamku w Chęcinach: Wiktor Kowalski

Sobota, 1 lipca, godzina 20. Na scenie Wiktor Kowalski, zwycięzca programu „Szansa na Sukces”, uczestnik 12. edycji programu „The Voice of Poland”. Bilety w cenie 20 zł nabycia w kasie Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach oraz w dniu imprezy w kasie Zamku Królewskiego.

https://zamek.checiny.pl/pl/component/content/article/12-aktualnosci/969-koncert-wiktora-kowalskiego-na-zamku-w-checinach?Itemid=191

Palec pod budkę - rodzinna niedziela w skansenie

Niedziela, 3 lipca, godzina 11, Muzeum Wsi Kieleckiej. Niedzielne po południe spędzone na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni to świetny pomysł na spędzenie dnia wolnego. 

https://mwk.com.pl/component/jevents/szczegolywydarzenia/209/-/palec-pod-budke-rodzinna-niedziela-w-skansenie?Itemid=708

Colorado Band - koncert muzyki country

Niedziela, 3 lipca, godzina 20, Dom Środowisk Twróczych, Pałacyk Zielińskiego. Colorado Band to znany zespół wykonujący muzykę country. Wielokrotnie koncertował z gwiazdami muzyki country, m.in. George Hamilton IV, George Hamilton V, Elizabeth Cook. Bilet w cenie 20 zł do 2 lipca, w dniu koncertu 30 zł.

https://www.palacykzielinskiego.pl/265-colorado-band-koncert-muzyki-country

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO