Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Dyrektor bez Korony

środa, 27 sierpnia 2014 19:37 / Autor: Maciej
Dyrektor bez Korony
Fot. korona-kielce.pl
Dyrektor bez Korony
Fot. korona-kielce.pl
Maciej
Maciej

Andrzej J. nie jest już dyrektorem ds. organizacji i marketingu w kieleckim klubie. Zwolniony z Korony jest podejrzany o spowodowanie kolizji drogowej pod wpływem alkoholu. Sprawę bada prokuratora.

Informację o zakończeniu współpracy z dotychczasowym dyrektorem „złocisto-krwistych” potwierdził prezes Marek Paprocki. Niewiadomo jednak, czy umowa została rozwiązana w trybie dyscyplinarnym. Nowy pracownik wyłoniony zostanie w wyniku rekrutacji.

Przypomnijmy, że 15 sierpnia po spotkaniu Korony Kielce z Górnikiem Zabrze (0:3) nieopodal stadionu doszło do kolizji drogowej. O jej spowodowanie podejrzany jest Andrzej J. Zdaniem policji 63-latek był pod wpływem alkoholu.

W stłuczce brały udział dwa samochody. – Zaistniało podejrzenie, że kierowcy są w stanie nietrzeźwości, dlatego obaj zostali przebadani alkomatem – relacjonował Grzegorz Dudek, rzecznik świętokrzyskiej policji. – 35-latek kierujący volvo był trzeźwy, natomiast 63-letni kierowca opla miał 1,6 promila alkoholu.

63-latkwi zatrzymano prawo jazdy. Będącemu pod wpływem alkoholu sprawcy zdarzenia grozi kara pozbawienia wolności do 2 lat (zgłoszenie nastąpiło z tytułu Art. 178a. § 1. Kodeksu Karnego).

Tag: Korona
Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO