Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

FREE NOW wchodzi do Kielc. To trzeci tego typu przewoźnik w mieście

wtorek, 17 maja 2022 14:25 / Autor: Weronika Kępa
FREE NOW wchodzi do Kielc. To trzeci tego typu przewoźnik w mieście
FREE NOW wchodzi do Kielc. To trzeci tego typu przewoźnik w mieście
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Od jutra (18 maja) kielczanie będą mogli korzystać z nowej aplikacji do zamawiania przejazdów. Zaraz po Bolcie i Uberze, FREE NOW będzie trzecią firmą oferującą tego typu usługi w stolicy województwa świętokrzyskiego.

FREE NOW funkcjonuje w Polsce już od dziesięciu lat – dotychczas w Warszawie, Trójmieście, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Łodzi, Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie i Rzeszowie. Teraz otwiera się na trzy kolejne polskie miasta – Szczecin, Radom, a także Kielce.

– Bardzo się cieszymy, że nasza usługa dotarła do Kielc. Startujemy tu z flotą ponad stu kierowców taxi, ale wciąż otwieramy się na nowych partnerów, którzy chcą korzystać z wygodnej aplikacji do pozyskiwania zleceń oraz atrakcyjnych zarobków i bonusów. Jesteśmy przekonani, że mieszkańcy tego miasta pokochają naszą usługę, bo zapewniamy wygodę, przystępne ceny znane z góry, szybkość i bezpieczeństwo. Przez pierwsze tygodnie oferujemy im przejazdy tańsze o połowę i obiecujemy rozwijać naszą platformę o kolejne opcje przejazdów, aby wspierać mobilność miejską Kielc – mówi Krzysztof Urban, dyrektor zarządzający FREE NOW w Polsce.

Na początku mieszkańcy Kielc będą mogli korzystać z 50 proc. promocji, a także kodu: HEJKIELCE dającego zniżkę w wysokości 25 zł na trzy pierwsze przejazdy.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO