Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Garść propozycji na weekend

czwartek, 14 lipca 2022 17:07 / Autor: Łukasz Czerwiak
Garść propozycji na weekend
Fot. Marian Wąchała
Garść propozycji na weekend
Fot. Marian Wąchała
Łukasz Czerwiak
Łukasz Czerwiak

Najbliższe dni stoją pod znakiem inaugurującego sezon piłkarski meczu Korony Kielce z Legią Warszawa. Biletów na to wydarzenie nie ma już od środy. Co robić w weekend oprócz kibicowania żółto-czerwonym? Oto nasze propozycje:

Drugi koncert z cyklu LATO W FILHARMONII

Piątek, 15 lipca o godzinie 19:00 koncert zespołu JAZZ DREAMERS na dziedzińcu Filharmonii Świętokrzyskiej. Bilety w cenie 25zł.

https://filharmonia.kielce.pl/press/press_15.07.22.html

Koncert Kamila Pacholca

Piątek, 15 lipca o godzinie 20:00 w ogrodzie włoskim przy Dawnym Pałacu Biskupów Krakowskich odbędzie się pierwszy koncert z cyklu „Chopinowskie inspiracje”. Na fortepianie zagra kielczanin Kamil Pacholec. Wstęp wolny.

https://mnki.pl/pl/aktualnosci/pokaz/1265,chopinowskie_inspiracje,1

Wysocki osobisty

Piątek, 15 lipca o godzinie 20:00 w kieleckim Pałacyku Zielińskiego odbędzie się koncert „Wysocki osobisty – Wachnowski & Ochwanowski”. Bilet w cenie 30zł.

https://www.palacykzielinskiego.pl/

Elvis

Od piątku, 15 lipca do poniedziałku, 18 lipca z wyłączeniem niedzieli w kinie Fenomen w Wojewódzkim Domu Kultury o godzinach 15:30 oraz 18:30 odbędzie się projekcja filmu „Elvis”.

https://kfk.systembiletowy.pl/

Krzyżacy na Zamku w Chęcinach

W Sobotę, 16 lipca oraz w niedzielę, 17 lipca w godzinach otwarcia zamku odbędzie się „Weekend z krzyżakami”. Wydarzenie będzie lekcją historii o Bitwie pod Grunwaldem.

https://emkielce.pl/region/krzyzacy-na-zamku-w-checinach

Harcerski Koncert Galowy

W sobotę, 16 lipca o godzinie 19:00 w Afitearze Kadzielnia odbędzie się koncert podsumowujący 49. Międzynarodowy Harcerski Festiwal Kultury Młodzieży Szkolnej. Wstęp wolny.

https://www.wiatraczek.pl/program-koncertowy-2022/

Inauguracja złocisto-krwistych  

Sobota, 16 lipca o godzinie 20:00 odbędzie się mecz pomiędzy Koroną Kielce, a Legią Warszawa. Spotkanie będzie w całości transmitowane na naszej antenie.

https://emkielce.pl/sport/sold-out-korona-wroci-do-ekstraklasy-w-pieknej-otoczce

I Uwielbienie w Pierzchnicy

Sobota, 16 lipca o godzina 20:00 na pierzchnickim rynku odbedzię się wieczór uwielbienia. Hasło wydarzenia brzmi: „Poznaj JEGO moc”.

https://emkielce.pl/kosciol/uwielbienie-w-pierzchnicy

Pokaz filmowy przed Kieleckim Centrum Kultury

Sobota, 16 lipca o godzinie 20:30 przed Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się kolejna projekcja filmu „Dzień czekolady”. Wydarzenie w ramach Kina Letniego na leżakach. Wstęp bezpłatny.

https://www.kck.com.pl/dzien-czekolady

„Hej, ode wsi do miasta”

Niedziela, 17 lipca od godziny 16:00 na plac przed Wojewódzkim Domem Kultury w Kielcach odbędzie się dzień folkloru świętokrzyskiego. Wstęp wolny.

http://www.wdkkielce.pl/asp/pl_start.asp?typ=13&submenu=2&menu=2&dzialy=2&akcja=artykul&artykul=1520

Lato w teatrze

Niedziela, 17 lipca o godzinie 18:00 przed Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się finał akcji „Lato w teatrze”. Widowisko „Pokonaj potworka i schowaj do worka” zaprezentują uczestnicy półkolonii. Wstęp bezpłatny.

https://www.kck.com.pl/lato-w-teatrze-po-pierwszym-tygodniu-film

Koncert folkowy w Pałacyku Zielińskiego

Niedziela, 17 lipca o godzinie 20:00 w kieleckim Pałacyku Zielińskiego odbędzie się koncert zespołu DIAKANDA. Bilety w cenie 35 zł, a w dniu występu 40zł.

https://www.palacykzielinskiego.pl/

Projekcja filmowa przed Kieleckim Centrum Kultury

Niedziela, 17 lipca o godzinie 20:30 przed Kieleckim Centrum Kultury odbędzie się kolejna projekcja filmu „Syreny”. Wydarzenie w ramach Kina Letniego na leżakach. Wstęp bezpłatny.

https://www.kck.com.pl/syreny

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO