Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Gdzie zjemy najlepszą pizzę w mieście? Sprawdziliśmy...

piątek, 30 lipca 2021 11:00 / Autor: Adrianna Linertowicz
Gdzie zjemy najlepszą pizzę w mieście? Sprawdziliśmy...
Gdzie zjemy najlepszą pizzę w mieście? Sprawdziliśmy...
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

W którym kieleckim lokalu zjemy najlepszą pizzę? Jak się okazuje, sugestii macie wiele! A co najbardziej punktujecie? Zwracacie uwagę na to, czy ciasto jest dobrze wypieczone, na jakość obsługi i czas oczekiwania. Doceniacie również bogatą ofertę i nieoszczędzanie na składnikach.

Jakiś czas temu zapytaliśmy Was, które kieleckie lokale oferują najlepszą pizzę. Kilka jednakowych propozycji pojawiało się wielokrotnie, co sugeruje, że na ogół jesteście zgodni w swoich ocenach. A zatem: gdzie zjemy najlepszą pizzę w mieście?

– Pizza pod Trójką, najlepsza na świecie. Polecam tę pizzerię szczególnie latem, bo sama przestrzeń pomieszczenia jest dosyć ciasna, natomiast teraz można skorzystać z zewnętrznego ogródka. Nie brakuje też miejsca do zabawy dla dzieciaków. Natomiast jeśli chodzi o samą pizzę, to moim zdaniem króluje u nich Mięsny Zwierz. Idealnie dopieczone ciasto i pysznie dobrane dodatki. Różnie to bywa z czasem oczekiwania, ale na ogół nie musiałam czekać dłużej, niż 40 minut – zdradza w rozmowie z nami pani Weronika. Pizzę pod Trójką znajdziecie przy ulicy Sienkiewicza 3.

Wielu z Was wskazało również na pizzerię Małomiasteczkową, która mieści się w Masłowie Pierwszym, przy ulicy Jana Pawła II 45.

– Zdecydowanie to właśnie w Małomiasteczkowej jadłem najlepszą pizzę. Bardzo duży wybór składników, które zawsze są świeże, a szybka dostawa i przemiła obsługa to tylko niektóre zalety. Plusem jest to, że nie trzeba długo czekać. Mogę polecić zupełnie szczerze – mówi pan Mikołaj.

– Nie mogę niczego zarzucić, jeśli chodzi zarówno o walory smakowe, jak i obsługę restauracji Pieprz i Bazylia. Dużym plusem dla mnie jest to, że można zjeść w otoczeniu wyjątkowo ładnego ogródka. Świeżutkie, dobrze upieczone ciasto, dużo sera, ale też szeroki wybór napoi. Ceny są bardzo przystępne, jak na lokal w mieście – poleca pani Sylwia. Lokal znajdziecie przy Placu Wolności 1, nieopodal Muzeum Zabawek i Zabawy.

– Ze swojej strony mogę polecić pizzerię Monte di Procida. Obsłudze naprawdę zależy na dobrym samopoczuciu klienta, czujesz się tu jak wyjątkowy gość. Bardzo brakuje mi podobnej atmosfery w innych lokalach. A sama pizza? Prawdziwie włoska, przygotowywana przez rodowitego Włocha, o chrupkim cieście i dodatkach wysokiej jakości. Ogromnym atutem jest to, że można ją zamówić na kawałki. W porównaniu do innych lokali, czas oczekiwania nie jest długi. Bardzo polecam – proponuje pani Katarzyna.

Pizzerię Monte di Procida możecie odwiedzić przy ulicy Wesołej 23.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO