Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Gorący weekend w galeriach handlowych. Tłumy ruszyły na zakupy!

poniedziałek, 10 maja 2021 14:49 / Autor: Adrianna Linertowicz
Gorący weekend w galeriach handlowych. Tłumy ruszyły na zakupy!
Gorący weekend w galeriach handlowych. Tłumy ruszyły na zakupy!
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Otwarcie galerii handlowych po ostatnim lockdownie poskutkowało prawdziwym oblężeniem ze strony klientów. "Ruch był bardzo intensywny", przyznają menadżerowie zarówno Galerii Echo, jak i Galerii Korona. Przeszło 27 tysięcy klientów odwiedziło w piątek Galerię Echo, a w sobotę – już ponad 33 tysiące!

Mieszkańcy naszego regionu tłumnie ruszyli na weekendowe zakupy. Po długim oczekiwaniu na wznowienie działalności galerii handlowych, 7 i 8 maja można było mówić o prawdziwym oblężeniu. Korki przed galeriami, zastawione parkingi i ogromne kolejki ciągnące się przed sklepami - tak wyglądał ostatni weekend w kieleckich centrach handlowych.

– To bardzo dobre liczby – stwierdza Katarzyna Banaczkowska, menadżer do spraw marketingu kieleckiej Galerii Echo. – Odwiedzali nas nie tylko kielczanie, ale też mieszkańcy z całego województwa. Najwyższym wynikiem, jeśli chodzi o ilość klientów przebywających na terenie galerii, była liczba ponad 3700 gości. Oczywiście, działaliśmy zgodnie ze wszystkimi zasadami reżimu sanitarnego.

Podobna sytuacja miała miejsce w Galerii Korona. Mieszkańcy województwa postanowili skorzystać z możliwości zrobienia zakupów podczas pierwszego weekendu po lockdownie.

– Rzeczywiście, ruch był dosyć intensywny. Na chwilę obecną nie jestem w stanie przybliżyć dokładnej liczby klientów, jednak istotnie mieliśmy wielu gości w piątek i sobotę – informuje Aleksandra Twardowska, menadżer do spraw marketingu Galerii Korona.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO