Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Oto kilka propozycji na weekend pełen wrażeń!

piątek, 03 czerwca 2022 09:44 / Autor: Dominika Skowron
Oto kilka propozycji na weekend pełen wrażeń!
Oto kilka propozycji na weekend pełen wrażeń!
Dominika Skowron
Dominika Skowron

Poniżej znajdziecie kilka ciekawych propozycji na spędzenie czasu wolnego. Wśród nich atrakcje, wśród których każdy, niezależnie od wieku, znajdzie coś dla siebie.

Spektakl Świnka Peppa Wielka Niespodzianka

Sobota, 4 czerwca, godzina 16, Kieleckie Centrum Kultury. Bohaterka uwielbianej przez najmłodszych bajki wystąpi przed nimi na żywo już w tę sobotę. Tańce, piosenki, zabawa w chowanego oraz tytułowa niespodzianka czekająca na dzieciaki - nie może was tam zabraknąć! Bilety w cenie od 35 zł.

https://empikbilety.pl/wydarzenie/swinka-peppa-wielka-niespodzianka-spektakl-dla-dzieci-2-kielce/czerwiec-2022-3

Warsztaty z treningu oddechowego

Sobota, 4 czerwca, godzina 15, Endorfina Kielce. Na zajęciach w kieleckiej siłowni pojawi się Maciej Szyszka, master of mind and body. Tematem wydarzenia jest trening oddechowy, który dotlenia komórki, uspokaja umysł i przywraca zdrowie. Poznacie szereg ćwiczeń, nauczycie się kontrolować oddech. W programie część teoretyczna i praktyczna. Koszt: 199 zł za osobę, więcej informacji znajdziecie pod numeremtelefonu 502 222 312. O uczestnictwie decyduje kolejność wpłat.

https://www.facebook.com/events/354119313347928/

Budzenie Sienkiewki z El Viento

Sobota, 4 czerwca, godzina 18, Kawiarnia Cztery Pory Roku. El Viento, Świętokrzyskie Stowarzyszeniej Tanga Argentyńskiego zapraszają do wspólnej zabawy poprzez street tango na Placu Literatów. Obecni będą mieli okazję podziwiać wystawę Zespołu Szkół Plastycznych na rogu ulic Małej i Sienkiwicza.

https://allevents.in/sandomierz/budzenie-sienkiewki-z-el-viento/200022494697909

Accantus akustycznie

Sobota, 4 czerwca, godzina 18, Filharmonia Świętokrzyska. Zespół Accantus, w skład którego wchodzą kreatywni twórcy, autorzy projektów wystąpi na scenie w bardziej kamerlanje formie. Na scenie 9 artystów: 4 wokalistów zespołu oraz 5-osobowy zespół instrumentalny: piano, gitara, trio smyczkowe, pod kierownictwem Katarzyny Mazurkiewicz. Bilety w cenie

https://goout.net/pl/accantus-akustycznie/szsipbt/

BLACKOUT in CK

Sobota, 4 czerwca, godzina 21, klubokawiarnia Quest. Największe trapowe bangery prosto ze Stanów, polskie szlagiery, grube basowe armaty. Nie może was tam zabraknąć! Wstęp w cenie 20 zł płatne gotówką w bramce.

https://allevents.in/kielce/black%C3%98ut-in-ck-|-g3ttoboy-|-dejwik-|-culten-|-langi-|-max-klimek-|-lisbone-|-klups%C3%98n/200022355391120

MTBCrossMaraton Piekoszów

Niedziela, 5 czerwca, godzina 8, świetlica przy OSP Piekoszów. Zjazdy, podjazdy, zmieniające się podłoże, kamienie i korzenie, czyli to co uczestnicy tego typu wydarzeń lubią najbardziej. Zapisy i wydawanie numerów w świetlicy przy OSP Piekoszów od godziny 8. Więcej infomacji na stronie.

https://www.mtbcross.pl/pokazSzczegolyWydarzenia/mtbcrossmaraton_piekoszow,48.html

Taneczny Dzień Dziecka z Mad Evenst

Niedziela, 5 czerwca, godzina 10, SHL Zuga. Moc atrakcji dla dzieci do 12. roku życia. Zajęcia taneczne, gry, zabawy, konkursy, nie zabraknie również fotobudki czy malowania twarzy. Bilet w cenie 60 zł za dziecko, w przypadku rodzeństwa drugie dziecko 40 zł. (po kod zniżkowy należy zgłosić się telefonicznie, przed zakupem obu biletów). Bilety dostępne na stronie www.madevents.pl

https://allevents.in/kielce/taneczny-dzie%C5%83-dziecka-z-mad-events-w-kielcach/200022482001334

PRAWDA w Teatrze TeTaTeT

Niedziela, 5 czerwca, godzina 16, Kieleckie Centrum Kultury. Komedia małżeńska a w niej przyjaźń, zdrada, kłamstwo. Spektakl w reżyserii Mirosława Bielińskiego i Dawida Żłobińskiego dla widzów od lat 16. Bilet w cenie od 45 zł.

https://www.kupbilecik.pl/imprezy/73545/Kielce/PRAWDA+-+Teatr+TeTaTeT/

Nerwica Nastręctw w Wojewódzkim Domu Kultury

Niedziela, 5 czerwca, godzina 18.30, WDK. Lekka opowieść o skomplikowanych osobowościach, spektakl w reżyserii Artura Barcisia. Spektakl od 18. roku życia. Bilety w cenie od 80 zł.

https://adria-art.pl/wydarzenia/757/teatr-nerwica-natrectw?utm_source=Sala_www_repertuar&utm_medium=WDK%20&utm_campaign=NerwicaNatrectw/Kielce

Z Hawany do Rio, koncert latino w Pałacyku Zielińskiego

Niedziela, 5 czerwca, godzina 20. Na scenie letniej w ogrodzie Pałacyku Zielińskiego wystąpią muzycy z Kuby, Meksyku, Brazylii, Kolumbii. Na scenie wystąpią m.in. Mili Morena, Edie Sanchez. Bilety w cenie 25 zł, w dniu koncertu 35 zł.

https://www.palacykzielinskiego.pl/

Sianokosy - rodzinny weekend w Muzeum Wsi Kieleckiej

Niedziela, 5 czerwca, godzina 11, Muzeum Wsi Kieleckiej. Czas spędzony z rodziną na świeżym powietrzu, w pięknym otoczeniu to świetny pomysł na relaks.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO