Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

Otwarcie galerii handlowych. „Póki co tłumów nie ma”

wtorek, 04 maja 2021 16:31 / Autor: Weronika Kępa
Otwarcie galerii handlowych. „Póki co tłumów nie ma”
Otwarcie galerii handlowych. „Póki co tłumów nie ma”
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Kieleckie galerie handlowe wróciły do normalnego funkcjonowania. Przed sklepami takimi jak TK Maxx, Zara, Bershka czy Stradivarius powoli gromadzą się klienci.

- Póki co tłumów nie ma. Do godziny 15 było naprawdę niewielu klientów. Dopiero teraz wyszli z pracy i zaczęli się gromadzić – mówi pani Karolina, ekspedientka w jednym ze sklepów. – Dzisiaj przyjmujemy głównie zwroty i wymiany towarów. Można się było tego spodziewać, w końcu nie każdy wie, jak oddać ubrania przez internet. Nie wszystkie sklepy mają też taką opcję – zaznacza.

Popołudnie w galerii handlowej postanowiła spędzić nie tylko młodzież, ale również rodziny z dziećmi. - Zbliża się lato, a córka nie ma bucików – mówi pani Kornelia. – Dla takiego dziecka trudno jest wybrać trampki przez internet. Noga cały czas rośnie, nie wiadomo czy będą wygodnie, czy są dobrze wykonane i czy w ogóle podpasują maluchowi. Zdecydowanie lepiej jest robić takie zakupy stacjonarnie – dodaje.

Przypomnijmy, oprócz galerii handlowych od 4 maja kielczanie mogą również robić zakupy w sklepach budowlanych oraz meblowych. Kolejny etap luzowania obostrzeń to także otwarte galerie sztuki i muzea oraz powrót do nauki stacjonarnej dla klas 1-3 szkoły podstawowej.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO