Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Planujesz weekend? Chętnie Ci w tym pomożemy!

piątek, 08 kwietnia 2022 06:36 / Autor: Dominika Skowron
Planujesz weekend? Chętnie Ci w tym pomożemy!
Planujesz weekend? Chętnie Ci w tym pomożemy!
Dominika Skowron
Dominika Skowron

W przedświąteczny weekend w Kielcach dużo się będzie działo, dlatego nikt nie powinien narzekać na nudę. Spektakle, kiermasze, wydarzenia sportowe; każdy znajdzie coś dla siebie.

"Oddech i ruch" w Kameralnym Studiu Jogi Kielce

Sobota, 9 kwietnia. Podczas warsztatów uczestnicy skupią się na świadomym oddechu. Choć wiemy jak jest ważny, często o nim zapominamy, zwłaszcza w stresujących sytuacjach. Koszt 40 zł. Zapisy pod numerem telefonu 600 418 899. Liczba miejsca ograniczona (10). 

Oddech i ruch | Facebook

Warsztaty wielkanocne. Zrób własną palmę!

Sobota, 9 kwietnia, Centrum Edukacji i Kultury "Szklany dom", Ciekoty. Warsztaty odbędą się w dwóch grupach: pierwsza od 11 do 12.30, druga od 13 do 14.30. Materiały potrzebne do wykonania prac dostępne na miejscu. Koszt wzięcia udziału w wydarzeniu wynosi 20 zł. Liczba miejsc ogranuczona, zapisy pod numerem 41 311 21 28.

Centrum Edukacji i Kultury Szklany Dom (maslow.pl)

Kiermasz świąteczny Muzeum Wsi Kieleckiej

Sobota/niedziela, 9-10 kwietnia, Muzeum Wsi Kieleckiej. Tegoroczna edycja odbędzie się w dwóch miejscach. W sobotę przy Zabytkowym Kościółku na Białogonie w Kielcach oraz 10 kwietnia w Dworku Laszczyków w Kielcach. Pierwszego dnia wystawcy zaoferują produkty regionalne i rękodzieło ludowe. Drugiego natomiast odwiedzający będą mogli zaopatrzyć się w świąteczne potrawy, a także ozdoby: pisanki, wydmuszki, palmy, serwety i stroiki. Na scenie wystąpią: Zespół Bolechowiczanie, Zespół Domaszowianie, Koło Gospodyń Wiejskich Sukowianki znad Lubrzanki oraz Wojciech Misiowiec. W Dworku Laszczyków twórczynie ludowe, Jadwiga Brzoza, Jadwiga Betka oraz Stefania Golenia, pomogą stworzyć tradycyjne, papierowe ozdoby. 

Kiermasz Wielkanocny (mwk.com.pl)

Mecz Korona Kielce vs Zagłębie Sosnowiec

Sobota, 9 kwietnia, godz. 12.40, Suzuki Arena. Korona Kielce zmierzy się z Zagłębiem Sosnowiec. Arbitrem głównym wydarzenia jest Damian Kos.

Korona Kielce (korona-kielce.pl)

Teatr TeTaTeT: Seks dla opornych w Kieleckim Centrum Kultury

Sobota, 9 kwietnia, godzina 19. Spektakl o małżeństwie z 30-letnim stażem, próbie ożywienia związku. Komedia ukazująca zarówno damski jak i męski punkt widzenia. Bilety w cenie 40 i 60 zł. 

Teatr TeTaTeT: Seks dla opornych - Kieleckie Centrum Kultury (kck.com.pl)

Świętokrzyska Noc Saun

Sobota, 9 kwietnia, godzina  22, Hotel Uroczysko. Cztery aromatyczne ceremonie naparzania w saunie fińskiej to nie lada gratka dla wszystkich amatorów saunowania. Holistyczne ceremonie rozpoczyna się od polania rozgrzanych kamieni mieszaniną aromatów. Mistrz ceremonii wprowadza w obieg ciepłe powietrze. Cena biletu: 120 zł/osobę. 

Hotel Uroczysko z basenem w Kielcach – Świętokrzyska noc saun (hotel-uroczysko.com.pl)

Malowana Niedziela w Galerii Echo

Niedziela, 10 kwietnia, godzina 13. Akcja charytatywna, podczas której wylicytować można ozdoby wielkanocne. Dochód przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną oraz dla Marysi Wasilewskiej z Kielc, podopiecznej fundacji Jesteśmy Blisko. 

Galeria Echo - 300 sklepów na każdą kieszeń

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO