Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Ul. Cicha będzie gotowa dopiero w połowie marca!

środa, 05 stycznia 2022 15:07 / Autor: Weronika Kępa
Ul. Cicha będzie gotowa dopiero w połowie marca!
Źródło: kielce.eu
Ul. Cicha będzie gotowa dopiero w połowie marca!
Źródło: kielce.eu
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Zgodnie z początkowymi ustaleniami, ulica Cicha miała zostać oddana do użytku z końcem 2021 roku. Przy budowie pochylni dla osób z niepełnosprawnościami pojawił się jednak problem, który przedłuży realizację inwestycji aż do 15 marca 2022 roku.

Patrząc na ulicę Cichą można odnieść wrażenie, że jej remont w zasadzie dobiegł końca, a mieszkańcy lada moment będą mogli korzystać z nowej nawierzchni. Niestety, stanie się to dopiero za dwa i pół miesiąca, a przyczyną jest… kolizja wysokościowa z kablami niskiego i średniego napięcia.

– W związku z utrudnieniami wykonawca wystąpił o przedłużenie terminu realizacji – informuje Jarosław Skrzydło, rzecznik prasowy Miejskiego Zarządu Dróg w Kielcach.

Na ul. Cichej wciąż trwają prace brukarskie, które powinny się zakończyć w połowie stycznia. W tym samym czasie przy pochylni zlokalizowanej od strony al. IX Wieków Kielc zostanie zainstalowana bariera oddzielająca. Jak informuje Jarosław Skrzydło, w marcu przy ulicy pojawią się również ławki i kwietniki.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO