Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

W Parku Miejskim wszyscy dobrze się dziś bawili

niedziela, 25 sierpnia 2019 14:28 / Autor: Aleksandra Rękas
W Parku Miejskim wszyscy dobrze się dziś bawili
W Parku Miejskim wszyscy dobrze się dziś bawili
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Dmuchane zjeżdżalnie, wata cukrowa, wybory miss i mistera - to tylko część z zaplanowanych na dziś zabaw w Parku Miejskim. Trwa tam impreza pod nazwą "Przyjazne pożegnanie lata w mieście. Wszystkie dzieci są nasze!". W jej ramach w muszli koncertowej posłuchamy muzyki disco i zobaczymy artystę z dalekiej Nigerii.

Impreza zaczęła się o godzinie 14. Jak informuje jeden z organizatorów, Paweł Kwiecień, szef Decoart Media, zabawa ma być pożegnaniem wakacji. - Dzieciaki na pewno nie będą się nudzić. Mamy samochodziki, lody i wesołą muzykę. Oprócz gier i zabaw będą warsztaty artystyczne dla najmłodszych. Prowadzimy zawody zręcznościowe i sportowe, mamy też gości ze szkoły językowej, więc będzie można zapisać pociechy na angielski - zachęca Paweł Kwiecień.

- Już po raz drugi organizujemy taką zabawę dla namłdoszych mieszkańców miasta. Na ostatnim festynie było około tysiąca uczestników, mam nadzieję że dziś też frekwencja dopisze. O 16 będziemy wybierać dwójkę najpiękniejszych maluchów - zapraszamy do zgłaszania swoich dzieci w konursie miss i mistera. Gwiazdą dzisiejszej imprezy będzie Dani Miliz - świetny wokalista z Nigerii. Na zakończenie, wesoła zabawa czyli koncert Szalone Disco - wylicza Paweł Kwiecień.

Zapytaliśmy uczestników, jak podobał im się rodzinny festyn.

- Przyszliśmy całą rodziną. Ja, mąż i dwójka dzieciaków w wieku sześciu i dziesięciu lat. Mamy zamiar dobrze się bawić i wesoło pożegnać wakacje - mówi pani Mariola z Kielc. - Syn ciągle jeździ samochodzikami, zaraz wybieramy się na zjeżdżalnie. Super że w centrum miasta mamy takie imprezy. Dzieci są zadowolone, więc ja też - dodaje.

Kolejny festyn odbędzie się w niedzielę, ósmego września, w tym samym miejscu. Jak zapowiadają organizatorzy, na następnej imprezie także nie zabraknie atrakcji, pojawić się mają między innymi artyści kabaretowi.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO