Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

„Wiwat Kielce”. Pokaz mody OFF Fashion w Galerii Echo

sobota, 17 lipca 2021 18:33 / Autor: Adrianna Linertowicz
„Wiwat Kielce”. Pokaz mody OFF Fashion w Galerii Echo
„Wiwat Kielce”. Pokaz mody OFF Fashion w Galerii Echo
Adrianna Linertowicz
Adrianna Linertowicz

Kolekcje ubrań od kieleckich projektantów można było podziwiać na wybiegu ustawionym w Galerii Echo w sobotę, 17 lipca. Pokaz stanowił przedsmak Gali Finałowej OFF Fashion, która zbliża się wielkimi krokami.

Podczas sobotniego popołudnia na wybiegu zaprezentowano stroje kieleckich projektantów mody. Można było obejrzeć kolekcję casualową Magdaleny Prokop-Elghoriny, niezwykłe suknie koktajlowe Ewy Łukawskiej, zwiewne, ręcznie zdobione chusty i apaszki z jedwabiu, które przygotowała Agnieszka Borek, jak również męskie garnitury z firmy Recman.

– Nie przypuszczałam, że wybierając się w sobotę na zakupy będę mogła zobaczyć pokaz mody na żywo – mówi w rozmowie z nami pani Beata, obecna na widowni podczas pokazu.

– Prezentowane stroje kobiece są bardzo żywe, kolorowe i w dobrym guście. Najbardziej jednak podobają mi się eleganckie, męskie garnitury – przyznaje pani Joanna.

W XXII Międzynarodowym Konkursie dla Projektantów i Entuzjastów Mody OFF Fashion do Gali Finałowej jury zakwalifikowało prace aż 33 projektantów.

Tegoroczny finał OFF Fashion już w kolejną sobotę, 24 lipca, w Kieleckim Centrum Kultury.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO