Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Władze miasta życzą kielczanom…

środa, 22 grudnia 2021 16:02 / Autor: Weronika Kępa
Władze miasta życzą kielczanom…
Władze miasta życzą kielczanom…
Weronika Kępa
Weronika Kępa

Prezydent Bogdan Wenta, wiceprezydent Bożena Szczypiór, Marcin Chłodnicki i Agata Wojda, a także przewodniczący kieleckiej rady miasta Jarosław Karyś – czego życzą mieszkańcom z okazji Świąt Bożego Narodzenia?

Prezydent Kielc Bogdan Wenta

Pragnę życzyć Państwu przede wszystkim zdrowych, rodzinnych, spokojnych i wesołych świąt. Oprócz przekazania najlepszych życzeń chciałbym także podziękować przedstawicielom wszystkich służb medycznych, jak również osobom odpowiedzialnym za nasze bezpieczeństwo, którzy pełnią swoją służbę nieustannie, również w święta. Dziękuję za Państwa zaangażowanie. Wszystkim kielczanom i osobom związanym z naszym miastem życzę zaś, byśmy w kolejnych dniach i miesiącach mogli wspólnie, bez względu na dzielące nas różnice, aktywnie działać w każdej sferze dla dobra Kielc, bo to miasto jest silne dzięki jego wielu wspaniałym mieszkańcom.

Wiceprezydent Bożena Szczypiór

Życzę mieszkańcom Kielc, jak również wszystkim tym, którzy są związani z naszym miastem, zdrowych, spokojnych, rodzinnych i radosnych świąt spędzonych w gronie najbliższych. Życzę, aby radość i pokój towarzyszyły Państwu przez cały nowy 2022 rok. A przede wszystkim, żeby dopisywało zdrowie, bo ono jest najważniejsze.

Wiceprezydent Marcin Chłodnicki

Składam Państwu najserdeczniejsze życzenia: zdrowych, spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym, 2022 roku, realizacji celów i spełnienia wszystkich marzeń.

Przewodniczący rady miasta Jarosław Karyś

Chciałbym życzyć wszystkim zdrowych, pogodnych, spędzonych w gronie rodziny Świąt Bożego Narodzenia. Niech nowonarodzony Jezus Chrystus obdarzy Was siłą do pokonywania codziennych trudności, a nadchodzący 2022 rok będzie rokiem spełnienia marzeń i realizacji waszych celów, zarówno osobistych, jak i zawodowych.

Wiceprezydent Agata Wojda

Spróbujmy w najbliższym czasie spojrzeć na siebie z życzliwością, otwartością i częściej się uśmiechać. Bez względu na to, kim jesteście, życzę wam wszystkim wesołych świąt!

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO