Dziś, przed godziną 10, na drodze wojewódzkiej nr 765 w Zgórsku zderzyły się dwa pojazdy. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Do wypadku doszło na pasie w kierunku Chęcin.
– 42-latek kierujący ciężarowym volvo nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego pojazdu i najechał na tył dostawczego mitsubishi. Za kierownicą tego pojazdu siedział 53-latek – informuje podkom. Małgorzata Perkowska-Kiepas z KMP w Kielcach.
53-letni mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na ten moment zablokowany jest prawy pas ruchu w kierunku Chęcin, na miejscu pracują policjanci.