REGION
Dzięki Panu Kazimierzowi udało się odnaleźć zaginioną kobietę. Podziękowali mu policjanci


W poszukiwania 76-latki z gminy Iwaniska zaangażowali się nie tylko policjanci i strażacy, ale i okoliczni mieszkańcy. Wśród nich był Pan Kazimierz, któremu podziękowali policjanci i burmistrz Iwaniska.
Przypomnijmy, że poszukiwania kobiety trwały od 7 do 10 października. Szeroko zakrojona akcja służb i czujność mieszkańców umożliwiły odnalezienie seniorki, która straciła orientację w lesie i nie mogła trafić do domu. W sukcesie akcji szczególnie pomógł Pan Kazimierz, mieszkaniec Łopatna.
– Zachowanie Pana Kazimierza jest dowodem na to, że każdy z nas może przyczynić się do poprawy bezpieczeństwa w swoim otoczeniu. Wystarczy być czujnym, reagować na sygnały oraz nie obawiać się kontaktu ze służbami, gdy zaistnieje taka potrzeba – mówi sierż. sztab. Monika Żurek z KPP w Opatowie.
Jak podkreślają mundurowi, współpraca policjantów, innych służb ratunkowych, lokalnych władz oraz społeczności jest nieoceniona.



![[WIDEO] Nieudany przemyt. Zamiast chusteczek… papierosy bez akcyzy](/media/k2/items/cache/d48beab28745a7873bd70d0d98f2f550_L.jpg)




