Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Fot. Industria Kielce
Fot. Industria Kielce
Industria Kielce przedstawiła plan przygotowań do sezonu 2026/27
autor
Piotr Szczepanik
2026.06.24 14:56

Industria Kielce ogłosiła plan treningowy przed sezonem 2026/27. Mistrzowie Polski rozpoczną okres przygotowawczy w poniedziałek, 27 lipca.

W pierwszych dniach treningów zawodnicy zostaną poddani testom wydolnościowym, szybkości oraz mocy, a także badaniom krwi.

W sierpniu Żółto-Biało-Niebiescy wezmą udział w dwóch turniejach towarzyskich. Pierwszy z nich odbędzie się w dniach 12-15 sierpnia na Węgrzech.

Podopieczni Krzysztofa Lijewskiego zmierzą się tam z węgierską MOL Tatabanyą, słoweńskim Celje Pivovarna Lasko oraz chorwackim RK Zagrzeb.

Tydzień później (17-23 czerwca) kielczanie udadzą się do hiszpańskiego Santanderu, aby wziąć udział w zawodach ICT Cantabria Infinita. Wśród potwierdzonych uczestników turnieju znajdują się mistrz Węgier – One Veszprem – oraz dziewiąta drużyna ligi francuskiej – PAUC Handball. Oprócz tego w turnieju zagrają trzy drużyny z Hiszpanii.

W ostatnim tygodniu sierpnia Iskra rozpocznie mikrocykl przed pierwszym meczem o stawkę – finałem Superpucharu Polski – który odbędzie się w sobotę, 29 sierpnia w łódzkiej Atlas Arenie. Rywalem Industrii będzie drużyna Orlen Wisły Płock.

W pierwszym tygodniu września (5-6 września) kielczanie rozpoczną rywalizację w Orlen Superlidze. Zagrają wówczas na wyjeździe z Netland MKS-em Kalisz.

Partnerem SPORTU w Radiu eM Kielce 107,9 FM jest Autorud - Omoda Jaecoo. Kielce, Krakowska 297A

CZYTAJ DALEJ