Kolarz Świętokrzyskie Cycling Team – Mateusz Błaszak – został brązowym medalistą mistrzostw Polski w jeździe indywidualnej na czas juniorów.
Błaszak ukończył czwartkowe (25 czerwca) zawody ze stratą 66 sekund do zwycięzcy – Maksymiliana Matysiaka. Inny kolarz Cyclo Korony – Igor Ziehm zajął 15. miejsce.
W piątkowym (26 czerwca) wyścigu ze startu wspólnego zawodnicy z naszego regionu także zaprezentowali się z dobrej strony. Aleksander Więcaszek zajął siódme miejsce ze stratą 16 sekund do nowego mistrza Polski – Michała Struzika. Maciej Rogalski, Igor Ziehm oraz Mateusz Błaszak uplasowali się na pozycjach 17-19.
Partnerem SPORTU w Radiu eM Kielce 107,9 FM jest Autorud - Omoda Jaecoo. Kielce, Krakowska 297A