Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

SPORT

Jurecki i Bieniek nominowani w Plebiscycie na najlepszych sportowców!

środa, 25 listopada 2015 12:54 / Autor: Piotr Natkaniec
Jurecki i Bieniek nominowani w Plebiscycie na najlepszych sportowców!
Jurecki i Bieniek nominowani w Plebiscycie na najlepszych sportowców!
Piotr Natkaniec
Piotr Natkaniec

Zawodnik Vive Tauron Kielce Michał Jurecki oraz siatkarz Effectora Kielce Mateusz Bieniek zostali nominowani w 81. Plebiscycie Przeglądu Sportowego oraz Telewizji Polskiej.

Michał Jurecki jest w gronie 20 nominowanych do nagrody dla najlepszego sportowca 2015 roku. Gwiazda Vive Tauron Kielce znalazła się w doborowym towarzystwie, bowiem w gronie najlepszych są między innymi Robert Lewanowski, Kamil Stoch, Anita Włodarczyk czy Agnieszka Radwańska. Natomiast Mateusz Bieniek będzie walczył w kategorii Odkrycie Roku. Oprócz niego szansę na nagrodę mają kolarka szosowa Katarzyna Niewiadoma i 21-letni pływak Jan Świtkowski. 

Michał Jurecki w zeszłym sezonie zdobył z kielecką drużyną mistrzostwo oraz puchar Polski. W Lidze Mistrzów awansował do Final Four w Kolonii, skąd wrócił z brązowym medalem. Mateusz Bieniek, siatkarz Effectora Kielce był objawieniem w siatkarskiem reprezentacji Polski, z którą uczestniczył w Pucharze Świata, Lidze Światowej oraz Mistrzostwach Europy. 

Oprócz Sportowca Roku oraz Odkrycia Roku można głosować w kategorii Drużyna Roku (nominowani: reprezentacja Polski w piłce nożnej, reprezentacja Polski w piłce ręcznej, reprezentacja Polski w siatkówce oraz reprezentacja Polski w skokach narciarskich), Trener Roku (nominowani: Michael Biegler, Krzysztof Kaliszewski, Adam Nawałka), Impreza Roku (nominowane: Final Ligi Europy w Warszawie, Tour de Pologne, Mistrzostwa Świata w hokeju na lodzie)

Głosować można na stronie internetowej Przeglądu Sportowego

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO