Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 | Włoszczowa 94,4
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Kamil Suchanski

SPORT

Prezydent wykazał dobrą wolę w kwestii Korony. Teraz spotkanie z radnymi

środa, 07 czerwca 2023 14:49 / Autor: Damian Wysocki
Prezydent wykazał dobrą wolę w kwestii Korony. Teraz spotkanie z radnymi
Prezydent wykazał dobrą wolę w kwestii Korony. Teraz spotkanie z radnymi
Damian Wysocki
Damian Wysocki

W środę odbyło się spotkanie prezydenta Bogdana Wenty z Łukaszem Jabłońskim. – Jestem nim pozytywnie zbudowany – przyznał prezes Korony Kielce. 

Jak już informowaliśmy, władze Korony chcą poznać jasną deklarację miasta w sprawie finansowania w kolejnym sezonie. Na razie kwota pozostaje tajemnicą.

–  Spotkanie było bardzo rzeczowe. Jestem zadowolony, że mogłem przedstawić wszystkie założenia budżetowe: szanse i zagrożenia, które czekają nas w kolejnym sezonie. Przygotowywałem się intensywnie do tej rozmowy. Jestem zadowolony, że ktoś mnie wysłuchał – mówi Łukasz Jabłoński.

– Po omówieniu wszystkich rzeczy, prezydent usłyszał o kwocie, która byłaby konieczna. Ona go nie przeraziła. Wynikała z wcześniejszej prezentacji. W przyszłym tygodniu chcemy spotkać się z radnymi, aby przedstawić im te dane. Oni również muszą świadomie ocenić sytuację i zająć stanowisko. Jestem pozytywnie nastawiony. Mam nadzieję, że Korona wejdzie w nowy sezon świadomie – wyjaśnia prezes „żółto-czerwonych”.

Jak udało nam się ustalić, pieniądze nie będą potrzebne na start sezonu, ale w jego trakcie. Na razie nie ma wyznaczonego terminu spotkania z radnymi.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

Zgłoś news
POSŁUCHAJ
WIDEO