Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

CIEKAWOSTKI

Beztroska zabawa dzieci w wodzie

wtorek, 27 lipca 2021 12:13 / Autor: Radio eM
Materiał partnera
Beztroska zabawa dzieci w wodzie
Beztroska zabawa dzieci w wodzie
Radio eM
Radio eM

Które z dzieci nie kochają beztroskiej zabawy i pełni szaleństwa w wodzie? Jakie z chęcią nie oddają się wodnym kąpielom z wykorzystaniem różnorodnych zabawek do wody? No właśnie! Bez względu na to, czy w grę wchodzą kąpiele w basenie czy też zabawy nad jeziorem, dla wszystkich dzieci, ale i nie tylko, jest to wyjątkowy czas i niezapomniane chwile.

Lato to ten okres, gdzie ochłodzenie się w wodzie stanowi często najbardziej przyjemną z rzeczy, na jakie tylko można postawić. Wybierając do tego dmuchane zabawki - zabawa i wśród dzieci i wśród dorosłych, z pewnością może być przednia.

Jakie dmuchane zabawki do wody wybrać?

Asortyment dostępnych produktów w tej kategorii jest naprawdę ogromny. Każdy może postawić, w zależności od wieku dzieci na zupełnie inne produkty, jednak wszystkie na pewno przy wodnych zabawach okażą się być strzałem w dziesiątkę.

Pierwszą grupę dmuchanych akcesoriów stanowią te do pływania. Można postawić na koła lub na pływaczki, w zależności od tego, w czym dziecko czuje się lepiej. Podczas pierwszych prób kąpieli, ale i w zapewnieniu maluchom pełnego bezpieczeństwa, są one nad wodą elementem najważniejszym. Dla najmłodszych dzieci idealnymi są koła do pływania w formie zwierzaków, dla starszych już proste, klasyczne do nauki samodzielnego pływania. Warto także spojrzeć na niezwykle wygodne w swoim użytkowaniu kamizelki do nauki pływania czy też deski. 

Drugą grupę produktów dmuchanych zajmują materace. Te stanowią idealny wybór, by móc na wodzie relaksować się, odpoczywać, ale również i pływać. Można postawić na pojedyncze, wąskie materace, jak również i wybrać duże, szerokie, na których zmieszczą się dwie osoby. Leżąc na wodzie można oddawać się błogim kąpielom słonecznym. Bawiąc się w wodzie, można wykorzystywać je także jako pomoc podczas pływania. 

Następną grupą produktów są te, które przeznaczone są do nurkowania. Można więc tutaj wybrać zestawy, na które składają się: maska, rurka i płetwy, ale można i zakupić pojedyncze produkty do samodzielnego skompletowania. Wielu dorosłych, jak również i dzieci kocha nurkować, szczególnie w miejscach na świecie, gdzie świat wody ukazuje zupełnie nowe, jakże inne doznania. 

I oczywiście na końcu nie można zapomnieć także o dodatkach, a więc wybierając dmuchane zabawki, wybrać można piłkę, pontony, wieloryby i inne ciekawe akcesoria plażowe, z którymi zabawy w wodzie mogą okazać się jeszcze bardziej przyjemne. 

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO