Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MIASTO

Rejestrujesz samochód? Wyrabiasz prawo jazdy? Umów się na wizytę w urzędzie

piątek, 05 czerwca 2020 13:27 / Autor: Michał Łosiak
Rejestrujesz samochód? Wyrabiasz prawo jazdy? Umów się na wizytę w urzędzie
Rejestrujesz samochód? Wyrabiasz prawo jazdy? Umów się na wizytę w urzędzie
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Od piątku ruszył specjalny serwis internetowy kieleckiego Urzędu Miasta, w którym można dokonać rezerwacji terminu w Wydziale Komunikacji.

– To kolejny krok celem rozszerzenia zakresu usług prowadzonych przez internet, co oczywiście pozwoli wpłynąć na poprawę jakości obsługi mieszkańców w kieleckim ratuszu - informuje Tomasz Porębski, rzecznik prezydenta Kielc. – Od dziś przez internet będziemy mogli zarezerwować  wizytę w Urzędzie Miasta celem m.in. rejestracji pojazdu, odbioru dowodu rejestracyjnego, wydania prawa jazdy czy uzyskania zezwoleń, licencji i uprawnień transportowych. Pamiętajmy jednak, że ten zakres usług jest oczywiście znacznie szerszy.

Po to, żeby zarezerwować wizytę należy wybrać odpowiednią sprawę i wypełnić formularz. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "Zarezerwuj wizytę" zostanie wysłany na podany adres mailowy link, który należy potwierdzić w celu rezerwacji terminu. Link jest aktywny przez 30 minut, po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana.

Serwis internetowy: https://umowwizyte.kielce.eu

Równolegle do internetowej, prowadzona jest telefoniczna rezerwacja terminów. – Pracujemy na sto procent, jednak liczba klientów jest znacznie większa, niż w ostatnich miesiącach. Dlatego prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy także o czytanie komunikatów, które mówią o tym, że niektóre sprawy mogą być odwleczone w czasie - podkreśla Grzegorz Witkowski.

Usługa rejestracji ma być dostępna w najbliższym czasie także w przypadku innych wydziałów.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO