Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MIASTO

Telekomunikacyjna dziura w chodniku na Turystycznej. Można się potknąć

poniedziałek, 22 lutego 2021 18:15 / Autor: Michał Łosiak
Telekomunikacyjna dziura w chodniku na Turystycznej. Można się potknąć
Telekomunikacyjna dziura w chodniku na Turystycznej. Można się potknąć
Michał Łosiak
Michał Łosiak

Z pewnością nie jest to żadna atrakcja, mimo że znajduje się na ulicy Turystycznej. Duża dziura w pokrywie studni utrudnia poruszanie się po chodniku. – O mały włos leżałabym na ziemi – mówi nam nasza Czytelniczka.

Odwilż stała się faktem. Po okresie zimowym ujawniają się wszystkie mankamenty ulic i chodników. Na jeden z poważnych ubytków natrafiła pani Krystyna, przechodząc ulicą Turystyczną.

– Szłam z torbą pełną zakupów. Mimo tego, że gdzieniegdzie jeszcze zalegał śnieg i było dość ślisko, nie sprawiało mi to większych problemów. Nagle poczułam, że coś jest nie tak, a w ziemi - jakaś dziura. Potknęła się i o mały włos leżałabym na ziemi razem z zakupami. Szczęśliwie obok przechodził młody człowiek, który mnie przytrzymał. Rozumiem, że po zimie mogą być różne ubytki, ale to powinno się szybko naprawić. Przecież może tamtędy biec dziecko i się wywrócić, już nie mówiąc o osobach niepełnosprawnych. Pomóżcie coś z tym zrobić – dodała zaniepokojona.

Skontaktowaliśmy się z Miejskim Zarządem Dróg. Jak się dowiadujemy, nie on jest odpowiedzialny za naprawę włazu od studni.

– Uszkodzona studnia należy do firmy telekomunikacyjnej Orange. Przekazaliśmy im informację o ubytku i to oni są zobowiązani do usunięcia usterki – tłumaczy rzecznik MZD, Jarosław Skrzydło.

Sprawie będziemy się przyglądać.

Nowy numer!
TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO