Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

MUZYKA

Adele wraca po 6 latach

piątek, 15 października 2021 17:53 / Autor: Michał Sierlecki
Adele wraca po 6 latach
Adele wraca po 6 latach
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Ruszyła przedsprzedaż płyty „30”, która pojawi się na sklepowych półkach 19 listopada.

Adele powraca z nowym singlem i klipem do „Easy On Me”. To zapowiedź planowanej na 19-ego listopada premiery krążka o nazwie „30". Adele podzieliła się z fanami w swoich mediach społecznościowych wiadomością o nadchodzącej płycie, a także inspirującym listem. Napisała w nim „Wreszcie jestem gotowa wydać ten album”.

Wideo do „Easy On Me” zostało nagrane miesiąc temu w Quebec. To kolejna współpraca ze zwycięzcą Grand Prix w Cannes – Xavierem Dolanem („Mama”, „To tylko koniec świata”). „Szczerze miałem nadzieję, że ponownie uda się nam współpracować” – mówi o sesji nagraniowej Dolan. „Dla mnie nie ma silniejszych doznań, niż spotkanie dwóch artystów po latach przerwy. Ja się zmieniłem. Adele się zmieniła. To jest okazja, by celebrować to, jak się rozwinęliśmy, a zarazem pozostaliśmy wierni swoim marzeniom. Wszystko jest takie samo, ale jednak inne”. Wideo zaczyna się w tym samym domu, w którym wspólnie kręcili klip do „Hello” w 2015 roku.

„30” to pierwsza nowa muzyka Adele od wydania trzeciego albumu studyjnego „25” w listopadzie 2015 roku. Za produkcję na płycie odpowiadali wcześniejsi współpracownicy Adele: Greg Kurstin, Max Martin, Shellback i Tobias Jesso Jr., a także nowi: Inflo i Ludwig Göransson. „30” jest już dostępne w przedsprzedaży na całym świecie. Nowa kompozycja Adele zostanie wydana na CD, dwóch płytach winylowych, a także w specjalnej winylowej edycji limitowanej.

 

żródło: Sony Music

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO