Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM
Radio eM

MUZYKA

"Biała Droga" - reedycja albumu Urszuli

piątek, 08 października 2021 19:13 / Autor: Michał Sierlecki
"Biała Droga" - reedycja albumu Urszuli
"Biała Droga" - reedycja albumu Urszuli
Michał Sierlecki
Michał Sierlecki

Szósty studyjny album Urszuli wydany w 1996 r. właśnie doczekał się ponownej reedycji w formacie CD i w serwisach cyfrowych.

Biała droga” to rockowy bestseller w karierze artystki. Pochodzą z niego takie przeboje jak "Na sen", "Ja płaczę" czy "Niebo dla ciebie".

Reedycja płyty „Biała droga” to dla mnie przede wszystkim okazja do tego, by uhonorować zespół, który od lat 15 towarzyszy mi na scenie. Dzięki naszej wspólnej energii, doświadczeniu i porozumieniu dusz ten repertuar jest wciąż żywy i w kolejnych pokoleniach słuchaczy wzbudza piękne emocje - mówi Urszula.

Większość moich muzyków nie miała okazji osobiście poznać Staszka, znali go jedynie z nagrań. W niektórych utworach postanowiliśmy wykorzystać niepublikowane solowe partie Jego gitar. Dla mnie to dowód na to, że więzi między muzykami są ponadczasowe, nie ma dla nich granic. Jeśli jest miłość do muzyki – czas nie ma znaczenia - dodaje artystka.

Dzięki tym reedycjom możemy oddać w ręce fanów i kolejnego pokolenia słuchaczy płytę współcześnie brzmiącą, w nowoczesnej i eleganckiej szacie graficznej autorstwa Beaty Wielgosz.

To nie koniec tegorocznych, muzycznych niespodzianek od artystki. Jeszcze w tym roku będzie miał premierę nowy, autorski album.

 

 żródło: MAGIC RECORDS

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO