Reklama Patronat Koncert życzeń Kontakt
Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM | Święty Krzyż 91,3 FM | Włoszczowa 94,4 FM
Tryb Ciemny
eM Radio
WŁĄCZ RADIO
OTWÓRZ NA TELEFONIE
Kod QR
Kompletnie pijany, wybrał się na nocną przejażdżkę
autor
Aleksandra Rękas
2023.11.27 08:09

Był nietrzeźwy, a mimo to wybrał się na samochodową przejażdżkę. W niedzielną noc zatrzymany został 26-latek z powiatu ostrowieckiego. Młody mężczyzna wydmuchał… półtora promila.

Mundurowi wzięli na celownik kierującego skodą w Ożarowie.

- Podczas prowadzonych czynności wyczuli od mężczyzny woń alkoholu, alkomat wskazał półtora promila w organizmie 26-latka. Policjanci zabezpieczyli pojazd, natomiast mężczyzną po zakończonych czynnościach zaopiekował się kolega – informuje Katarzyna Czesna-Wójcik z KPP w Opatowie.

Delikwent stracił prawo jazdy, grożą mu trzy lata więzienia i wieloletni zakaz kierowania pojazdami. Sprawa trafi do sądu.

Mundurowi wzięli na celownik kierującego skodą w Ożarowie.

- Podczas prowadzonych czynności, mundurowi wyczuli od mężczyzny woń alkoholu. Alkomat wskazał półtora promila alkoholu w organizmie 26-latka. Policjanci zabezpieczyli pojazd, natomiast mężczyzną po zakończonych czynnościach zaopiekował się kolega – informuje Katarzyna Czesna-Wójcik z KPP w Opatowie.

Mężczyzna stracił prawo jazdy, grożą mu trzy lata więzienia i wieloletni zakaz kierowania pojazdami. Sprawa trafi do sądu.

NAJNOWSZE

OSTATNIA AKTUALIZACJA

95
5,98
98
6,68
ON
6,09
LPG
3,29
ORLEN
Jaworznia 208C, Jaworznia

CENY PALIW

SPRAWDŹ CENY AKTUALIZUJ

CZYTAJ DALEJ