Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

[GALERIA] Była premier Beata Szydło na pikniku rodzinnym PiS w Tokarni

niedziela, 21 lipca 2019 14:50 / Autor: Tomasz Natkaniec
[GALERIA] Była premier Beata Szydło na pikniku rodzinnym PiS w Tokarni
[GALERIA] Była premier Beata Szydło na pikniku rodzinnym PiS w Tokarni
Tomasz Natkaniec
Tomasz Natkaniec

"Dobry czas dla Polski" - pod takim hasłem odbył się w Tokarni piknik Prawa i Sprawiedliwości. Zjechały na niego tłumy kielczan i mieszkańców okolicznych miejscowości.

Piknik był okazją do rozmowy polityków PiS z mieszkańcami województwa świętokrzyskiego na tematy ich interesujące, oraz przekonywania do programu wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.  

Na festyn z politykami przybyły prawdziwe tłumy. Wielu robiło sobie pamiątkowe zdjęcia z byłą premier, a obecnie europoseł z naszego regionu - Beatą Szydło.

- Przyjechałam specjalnie, żeby podziękować pani Szydło za to, co zrobiła dla Polski. Jestem pełna uznania za jej ogromną pracę na stanowisku szefa rządu, za to, że tak dobrze nas reprezentowała za granicą i nie odpuszczała, gdy atakowała nas Bruksela - powiedziała nam pani Janina, która przybyła na festyn wraz z wnuczką.

- To dobry pomysł. Można porozmawiać z politykiem, zapytać o to, czy o tamto. Człowiek ogląda panią premier tylko w telewizji, a tak może na miejscu, na żywo o coś zapytać. Co prawda jeszcze mi się to nie udało, ale próbuję.

Europoseł  Beata Szydło cierpliwie czekała, aż swój występ skończy jedna z kapel ludowych śpiewających na scenie i dopiero zabrała głos:

- Dziś mogę powiedzieć, że po czterech latach rządów Prawa i Sprawiedliwości dotrzymaliśmy słowa - mówiła. - Wywiązaliśmy się ze zobowiązań, choć reformy przez nas podjęte nie były łatwe. Ale to dopiero pierwszy krok. Musimy dalej reformować kraj tak, by Polska rozwijała się coraz szybciej.

Wśród polityków PiS do Tokarni przyjechali między innymi wiceminiester sportu Anna Krupka, senator Krzysztof Słoń, szef struktur partii w regionie Krzysztof Lipiec, posłanka Maria Zuba i wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek.

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO