Słuchaj nas: Kielce 107,9 FM | Busko-Zdrój 91,8 FM
Szukaj Facebook Twitter Youtube
Radio eM

REGION

Przetarg na usunięcie odpadów w Nowinach ogłoszony

wtorek, 15 grudnia 2020 14:08 / Autor: Aleksandra Rękas
Przetarg na usunięcie odpadów w Nowinach ogłoszony
Przetarg na usunięcie odpadów w Nowinach ogłoszony
Aleksandra Rękas
Aleksandra Rękas

Dziś ogłoszono przetarg na kompleksowe uprzątnięcie pogorzeliska w gminie Sitkówka-Nowiny. Ogłoszenie pojawiło się w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej, a zwycięską ofertę poznamy najprawdopodobniej 15 stycznia.

Ten etap prac będzie polegał na całkowitym usunięciu i zagospodarowaniu wszystkich odpadów niebezpiecznych, które pozostały po pożarze. Firmy chcące zająć się tym przedsięwzięciem mogą się już zgłaszać.

- Przetarg jest dostępny dla oferentów. Informacja widoczna jest również w Biuletynie Informacji Publicznej Starostwa Powiatowego w Kielcach. Oczywiście będziemy chcieli wyłonić najkorzystniejszą ofertę i sprawić, by odpady zostały uprzątnięte jak najszybciej – podkreśla Mariusz Ściana, członek Zarządu Powiatu w Kielcach.

Wykonawcy zainteresowani realizacją zadania, mogą składać propozycje do 15 stycznia 2021 roku, do godziny dziesiątej. Kryteriami, jakimi starostwo będzie kierować się przy wyborze oferty, oprócz tych odnoszących się do przedmiotu zamówienia, będzie cena oferty brutto - 60 procent oraz termin realizacji zamówienia - 40  procent oferty.

- Na usunięcie odpadów mamy w budżecie pięć i pół miliona złotych. Jesteśmy zdeterminowani, żeby pomóc mieszkańcom gminy Sitkówka-Nowiny w tym bardzo trudnym temacie – dodaje Mariusz Ściana.

Link do ogłoszenia: http://bip.powiat.kielce.pl/zamowienia_publiczne/ogloszenia_o_zamowieniach/306.html

Nowy numer!

Zapraszamy do nas

TWÓJ NEWS
POSŁUCHAJ
WIDEO